امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 64598
تاریخ انتشار: ۳:۵۹ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
چاپ این نوشته
Share
فرمانده انتظامی شهرستان نطنز:

فرمانده اتظامی نطنز با تاکید بر این که پلیس مخالف شادی های مردم نیست، گفت: مردم هشدار های پلیس در مورد چهارشنبه سوری را جدی بگیرند تا برخی از این آتش بازی ها و حرکت های خطرناک منجر به خسارت به مردم و خانواده ها نشود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز سرهنگ پاسدار علی بنی آدمی در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه بادرود با تبریک سالروز ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها، اظهار کرد:  جمهوری اسلامی ایران بعد از ۴۰ سال از عمر بابرکت خود همچنان در اوج عزت و اقتدار قرار دارد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نطنز، افزود: دشمنان نظام در طول عمر انقلاب بارها و بارها به شکل های مختلف قصد متوقف کردن حرکت رو به بالای انقلاب را داشته اند ولی به برکت خون شهدا که تعداد آن ها به بیش از ۲۰۰ هزار شهید می رسد، هرگز نتوانسته اند به مقصود خود برسند.

وی تصریح کرد: ملت بزرگ ایران به خود می بالند که در راس نظام یک رهبر فرزانه و آگاه به مسائل قرار دارد و گاهی در غفلت بعضی از مسئولان یک تنه در مقابل دشمنان ایستاده است و این نظام و انقلاب را در مسیر حق رهبری می کند.

بنی آدمی با تاکید بر این که توان نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران با هیچ چیز قابل گفتگو و مذاکره نیست، بیان کرد: با لبیک به منویات رهبر معظم انقلاب در حوزه دفاعی و نظامی، جمهوری اسلامی اکنون در جایگاهی در این حوزه قرار دارد که این جایگاه ترس را بر دل ابرقدرت های جهان انداخته است.

وی با اشاره به حرکت های خزنده دشمنان انقلاب در دی ماه گذشته برای لطمه به جمهوری اسلامی، گفت: مردم ایران برخلاف تمام مشکلاتی که در حوزه های گوناگون وجود دارد، ثابت کردند که همچنان در دفاع از نظام و ولایت فقیه کوتاهی نخواهند کرد.

فرمانده انتظامی نطنز با اشاره به فعالیت های این نیرو در شهرسان و بخش امامزاده در حوزه های مختلف، از کاهش ۱۲ درصدی سرقت در شهرهای بادرود، خالداباد و روستاهای بخش امامزاده در یازده ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: با تلاش های انجام شده سرقت احشام در سطح شهرستان ۲۸ درصد کاهش یافته است.

وی همچنین از کشف ۴۶ درصدی احشام سرقت شده در سطح شهرستان خبر داد و افزود: افزایش ۴۰۰ درصدی کشف سرقت به عنف، کاهش ۳۶ درصدی سرقت از مغازه، کاهش ۴۷ درصدی سرقت داخل خودرو، کاهش ۲۸ درصدی تلفات انسانی در تصادفات درون شهری و کاهش ۳۷ درصدی تلفات در تصادفات برون شهری حاصل تلاش مجموعه نیروی انتظامی با همکاری مردم در یازده ماه گذشته بوده است.

بنی آدمی دامه داد: پلیس منکر وجود بعضی از ناامنی ها در سطح شهرستان نیست و از رنج بردن مردم از آن نیز خبر دارد ولی در بسیاری از موارد بی توجهی به هشدار های پلیس باعث سرقت و بروز برخی از حوادث می شود.

وی با تاکید بر این که پلیس مخالف شادی های مردم نیست، خاطر نشان کرد: مردم هشدار های پلیس در مورد چهارشنبه سوری را جدی بگیرند تا برخی از این آتش بازی ها و حرکت های خطرناک منجر به خسارت به مردم و خانواده ها نشود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها