امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 64582
تاریخ انتشار: ۱:۴۱ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۷
چاپ این نوشته
Share
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نطنز:

مدیر جهاد کشاورزی نطنز، گفت: باغدارانی که قصد احداث، اصلاح و احیای باغ های خود را دارند نهال های مورد نیاز خود را از نهالستان های مورد تائید کمیته فنی استان که دارای شناسه و لیبل هستند تهیه کنند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز عبدالرضا مهدی بادی ظهر امروز در حاشیه غرس نهال در محل فرمانداری نطنز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: به کشاورزان توصیه می شود تا نهال مورد نیاز خود را ازطریق نهالستان های مورد تایید جهاد کشاورزی تهیه کنند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نطنز با تاکید بر لزوم خرید نهال شناسنامه دار، افزود: باغدارانی که قصد احداث، اصلاح و احیای باغ های خود را دارند نهال های مورد نیاز خود را از نهالستان های مورد تائید کمیته فنی استان که دارای شناسه و لیبل هستند تهیه کنند.

وی تصریح کرد: کشاورزان به منظور جلوگیری از بروز خسارت، از خرید نهال هائی که به صورت غیر مجاز در منطقه و در بازارچه های محلی توزیع می شود خودداری کنند.

مهدی بادی همچنین از ریزش آفت سن مادر غلات در مزارع شهرستان خبر داد و گفت: با پایش های مستمری که توسط اکیپ کارشناسی شبکه مراقبت سن کندم در سطح شهرستان در روز های گذشته انجام شد، سن مادر گندم در مزارع کشاورزی روستای سرآسیاب بخش امامزاده مشاهده شده است.

وی خاطر نشان کرد: کشاورزان با همکاری با کارشناسان مربوطه در زمان مناسب مبارزه که توسط واحد حفظ نباتات مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و مرکز جهاد کشاورزی بادرود، اعلام خواهد شد نسبت به سم پاشی به موقع اقدام کرده تا از سن زدگی محصول گندم و جو جلو گیری شود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها