امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 64565
تاریخ انتشار: ۴:۵۳ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۶
چاپ این نوشته
Share
رئیس جمعیت هلال احمر بادرود خبر داد:

رئیس جمعیت هلال احمر بادرود، گفت: واژگونی خودروی پارس در محور اردستان به بادرود و در کیلومتر ۱۵ پایگاه هلال احمر بادرود، چهار مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز علی کفاشی عصر امروز در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: ساعت ۱۴:۰۵ امروز چهارشنبه شانزدهم اسفندماه خبر انحراف و واژگونی خودرو سواری پارس از طرف مرکز فوریت های پزشکی دریافت و به سرعت نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر بادرود با بیان این که این حادثه چهار مصدوم برجای گذاشت، افزود: مصدومان توسط امدادگران هلال احمر رها سازی شده و توسط کارشناسان فوریت های پزشکی بادرود و در عملیات اورژانسی و درمانی به بیمارستان فاطمیه بادرود انتقال یافتند.

وی با اشاره به این که این حادثه در کیلومتر ۱۵ پایگاه جمعیت هلال احمر بادرود و در محور اردستان به بادرود رخ داد، تصریح کرد: کارکنان اورژانس و هلال احمر بادرود، پلیس راه، نیروی انتظامی از عواملی بودند که بلافاصله بعد از وقوع این حادثه در محل حاضر شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر بادرود خاطر نشان کرد: علت حادثه توسط پلیس راه و نیروی انتظامی در دست بررسی است و نتیجه اعلام می شود.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها