امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 64514
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۶ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۵
چاپ این نوشته
Share
مدیر کمیته امداد نطنز خبر داد:

مدیر کمیته امداد نطنز گفت: طبق اظهارات اداره نظارت و بازرسی شکایات کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان، حسن پیگیری و تسریع در اجرای برنامه های حقوق شهروندی در کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز، با توجه به کثرت مراجعه کنندگان و تردد مددجویان قابل تقدیر است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز محمد رضا مومی اردستانی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار آوای نطنز، اظهار کرد: مسئول اداره نظارت، بازرسی شکایات و رسیدگی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان به همراه تعدادی از کارشناسان اداره کل، از نحوه خدمت رسانی این نهاد در شهرستان بازدید کردند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز، افزود: مسئولان استانی به منظور بررسی و اجرای برنامه ها و سیاست های صیانت از حقوق شهروندان اوایل هفته جاری، به صورت میدانی از اقدامات انجام شده در این حوزه بازدید و پس از آن نسبت به استقرار میز خدمت برای پاسخ گویی و راهنمایی مطلوب به مراجعه کنندگان و مددجویان در محل ورودی اداره، اقدام کردند.

وی تصریح کرد: طبق اظهارات اداره نظارت و بازرسی شکایات کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان، حسن پیگیری و تسریع در اجرای برنامه های حقوق شهروندی در کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز، با توجه به کثرت مراجعه کنندگان و تردد مددجویان قابل قبول و تقدیر اعلام و این نهاد پیشگام در سطح استان معرفی شد.

اردستانی همچنین با اشاره به آغاز هفته نیکوکاری و لزوم پاسخگویی بهتر و بیشتر به نیازمندان نسبت به زمان های دیگر، بیان کرد: به منظور تامین نیازهای معیشتی مددجویان و نیازمندان در آستانه سال جاری، تلاش می کنیم تا از ظرفیت خیران در شهرستان و خیران نطنزی مقیم دیگر شهرها، به خوبی استفاده شود و امیدواریم آن ها نیز به مانند گذشته فعالانه وارد میدان شوند.

وی خاطر نشان کرد: جلب رضایتمندی مددجویان و نیازمندان، بزرگترین سرمایه برای کمیته امداد امام خمینی (ره) است و مجموعه کارکنان این نهاد در شهرستان تلاش می کند تا با استفاده از ظرفیت های مختلف، سطح این رضایتمندی را افزایش دهد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها