امروز: پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 64507
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۰ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۵
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نطنز خبر داد:

رئیس اداره ارشاد اسلامی نطنز، گفت: پنج کانون فرهنگی هنری مساجد شهرستان نطنز در همایش «ربع قرن تلاش در اصفهان» به عنوان کانون های برتر استان اصفهان معرفی و از مدیران فعال آن ها با اهدای جوایزی قدردانی شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز علی مشربی صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: به مناسبت ۱۸ اسفند سالروز تاسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد، همایش پاسداشت «ربع قرن تلاش» در اصفهان، ویژه قدردانی از کانون های برتر فرهنگی و هنری استان اصفهان عصر دیروز در مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز، افزود: پنج کانون فرهنگی هنری مساجد شهرستان نطنز در این مراسم به عنوان کانون های برتر استان اصفهان معرفی و از مدیران فعال آن ها با اهدای جوایزی قدردانی شد.

وی تصریح کرد: کانون های فرهنگی هنری امامزاده ایوب (ع) و جمیله خاتون (س) کمجان با مدیریت بهشته ابراهیمی، کانون قمر بنی هاشم (ع) نطنز با مدیریت حسن قربی، کانون مدافعان حرم مسکن مهر نطنز با مدیریت حسین شریف، کانون پیروان ولایت مسجد امام هادی (ع) بادرود با مدیریت مرتضی حقانی فر و کانون امام علی (ع) مسجد حضرت ابوالفضل (ع) اریسمان با مدیریت سعید شاهدی از کانون های فعال و برتر شهرستان هستند که از طرف مسئولان استانی از آن ها تجلیل شد.

مشربی با بیان این که ۵۰ کانون فرهنگی و هنری مساجد در سطح شهرستان فعالیت می کنند، گفت: هدایت فعالیت های کانون های فرهنگی و هنری مساجد بر اساس موضوع های مهمِ روز، حرکت در مسیر توجه به اصول و سیاست‌ های ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون فرهنگی و هنری، تبلیغ، گسترش و تعمیق فرهنگ ناب اسلامی و تاکید بر آرمان ها و ارزش های معنوی و فرهنگ اهل بیت و ائمه اطهار (ع)، ترویج سبک زندگی اسلامی و گسترش زمینه مشارکت و مباشرت مردم در امور فرهنگی از جمله فعالیت هایی است که یک کانون فرهنگی و هنری را ممتاز می کند.

وی خاطر نشان کرد: طبق اظهارات اخیر سخنگوی دولت، دولت از تقویت کانون های فرهنگی و هنری مساجد به خاطر ظرفیت بزرگ و قابل اتکایی که دارد، حمایت خواهد کرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها