امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 64504
تاریخ انتشار: ۹:۳۶ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۴
چاپ این نوشته
Share
مدیرعامل بنیاد تعاون سپاه

مدیرعامل بنیاد تعاون سپاه با اشاره به عملکرد و دستاوردهای بنیاد تعاون سپاه در مناظق محروم کشور اظهارداشت: در حوزه ی مناطق محروم رویکرد ما بحث مدیریت زنجیره تامین محصولات استراتژیک است که اصلی ترین مولفه های این طرح عبارتند از کشت محصولات کشاورزی و پرورش دام بوده و ما در این موضوع شروع به فعالیت می کنیم.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز سردار مجید خراسانی، مدیرعامل بنیاد تعاون سپاه پاسداران در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به عملکرد و دستاوردهای بنیاد تعاون سپاه در مناظق محروم کشور اظهارداشت: در حوزه ی مناطق محروم رویکرد ما بحث مدیریت زنجیره تامین محصولات استراتژیک که اصلی ترین مولفه های این طرح عبارتند از کشت محصولات کشاورزی و پرورش دام است در این موضوع شروع به فعالیت می کنیم.

 

وی در ادامه اظهارات خود با بیان اینکه در سال ۹۷ دام را بدون دریافت وجه در اختیار دامداران قرار می دهیم بیان داشت: در سال ۹۷ طرح ما این است که دام را بدون دریافت وجه به مردم و دامدارانی که خرده پا هستند در سراسر کشور واگذار کنیم و نظارت های فنی و اقتصادی را در ان ها اعمال کنیم ، در نهایت بعد از اتمام مراحل در دوره ۹ ماهه آن دام را در صورت تمایل از دامداران خریداری و  حق آنها را به آنها می دهیم.

 

مدیرعامل بنیاد تعاون سپاه پاسداران با بیان اینکه ۹۰ طرح تامین محصولات استراتژیک در مناطق محروم کشور است گفت: ۹۰درصد این طرح در مناطق محروم کشور اتفاق می افتد، هم در بحث کشت دانه های روغنی و سایر محصولات و هم در مورد دام و پروراندن دام در تامین محصولات استراتژیک.

 

سردار خراسانی در خصوص نحوه اطلاع رسانی و ثبتنام مردم در این طرح خاطرنشان کرد: مردم می توانند از طریق سامانه ای که در سال ۹۷ از رسانه ها به آنان اعلام می شود در این طرح ثبت نام کنند؛ ولی فعلا اولویت با کشاورزان و دام دارانی می باشد که حداقل شرایط پرورش و کشت را در کشور دارند.

 

وی در ادامه یادآور شد: در سال ۹۶  دوره ازمایشی طرح هارا سپری کردیم تا اطمینان صد درصدی از اجرای صحیح پروژه ها در کشور پیدا کنیم و بعد از آن یعنی از سال ۹۷ اقدام به اشتغالزایی با ثبت نام در سایتی که از اوایل سال ۹۷ اعلام می شود می کنیم.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها