امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 64500
تاریخ انتشار: ۹:۲۳ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۴
چاپ این نوشته
Share
فرمانده نیروی انتظامی نطنز خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان نطنز، گفت: طبق سرنخ های به دست آمده از محل های وقوع سرقت احشام تک راسی، سارق در مخفیگاهش توسط تیم کلانتری بادرود شناسایی و به کلانتری هدایت شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز سرهنگ پاسدار علی بنی آدمی صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: با اعلام مرکز پیام مبنی بر سرقت احشام در بادرود بلافاصله به تیم های تخصصی و انتظامی شهرستان دستور های لازم داده شد تا پیگیری این موضوع را با جدیت در دستور کار خود قرار دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان نطنز، افزود: طبق سرنخ های به دست آمده از محل های وقوع سرقت احشام تک راسی، سارق در مخفیگاهش توسط تیم کلانتری بادرود شناسایی و به کلانتری هدایت شد.

وی گفت: متهم پس از رویارویی با پلیس چاره ای جز اعتراف را در پیش خود نیافت و به بزه اتتسابی خود اعتراف کرده و‌ پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شد.

سرهنگ بنی آدمی همچنین از کشف ۸۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک در بادرود خبر داد و بیان کرد: با اعلام موضوع خرید و فروش مواد مخدر در شهر بادرود توسط یک فرد سابقه دار، ماموران کلانتری بادرود در سریع ترین زمان ممکن وارد عمل شده و متهم را در مخفیگاهش شناسایی کردند.

وی با بیان این که در محل مخفیگاه متهم، مقدار ۸۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و مقدار قابل توجهی شیشه کشف و ضبط شد، خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها