امروز: پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 64491
تاریخ انتشار: ۲:۵۷ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۳
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان نطنز:

رئیس اداره منابع طبیعی نطنز گفت: تعداد چهار هزار و ۳۰۰ اصله نهال در هفته منابع طبیعی توسط اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نطنز در سطح شهرستان توزیع می شود که با توجه به شرایط منطقه، نهال های مناسب غرس خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز سعید زمانی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار آوای نطنز با گرامیداشت هفته منابع طبیعی، اظهار کرد: با توجه به اعلام اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان و روز شمار تعیین شده، برنامه های متنوعی از جمله غبارروبی گلزار شهدا، درختکاری، دیدار با مسئولان شهرستان و استان و همچنین برپایی همایش به مناسبت گرامیداشت این هفته، در سطح شهرستان اجرا می شود.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نطنز، افزود: اجرای طرح های متعدد درختکاری در سطح شهرستان و به خصوص در مدارس، از قبیل کاشت نهال به یاد شهدای اسفند ماه در مدرسه ۲۲ بهمن در روز درختکاری و شرکت در مراسم نیکوکاری در مدارس نیز از برنامه های این اداره در هفته منابع طبیعی است.

وی همچنین از برگزاری جلسه با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان به منظور آموزش و آگاهی آن ها با سیاست های منابع طبیعی و اهداف این نهاد در محل فرمانداری در هفته منابع طبیعی خبر داد.

زمانی ادامه داد: همایش منابع طبیعی نیز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در فرهنگسرای کوثر نطنز برگزار و در آن از بازنشستگان این اداره قدردانی خواهد شد.

وی تصریح کرد: تعداد چهار هزار و ۳۰۰ اصله نهال در هفته منابع طبیعی توسط اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نطنز در سطح شهرستان توزیع می شود که با توجه به شرایط منطقه، نهال های مناسب غرس خواهند شد.

رئیس اداره منابع طبیعی نطنز با بیان این که تمام تلاش خود را برای احیا و حفاظت از عرصه های منابع طبیعی به کار می گیریم، خاطر نشان کرد: امروزه فرهنگ سازی حفاظت از منابع طبیعی یک امر ضروری است و امیدواریم همگان برای ترویج این فرهنگ وارد میدان شوند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها