امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 64462
تاریخ انتشار: ۱:۵۵ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۲
چاپ این نوشته
Share
مجری طرح خانه مسافر در نطنز:

مجری طرح خانه مسافر در نطنز با بیان این که این طرح اولین گام درآمد زایی گردشگری به حساب می آید، گفت: خانه های مورد تایید به همراه تصاویری از آن ها در سامانه خانه مسافر به ثبت می رسد تا با رزرو مسافران، در تمام طول سال به عنوان منبع درآمد برای صاحب خانه ها به حساب آید.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز علیرضا رهبری ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار آوای نطنز با اشاره به اهمیت اجرای طرح خانه مسافر در افزایش گردشگر و تامین مسکن مسافران در نطنز، اظهار کرد:
طرح خانه مسافر چند سال است که در نقاط گردشگر پذیر کشور از جمله شمال و جنوب و سایر شهرهای ایران اجرا می شود و برای سومین سال زیر نظر اداره میراث فرهنگی شهرستان در نوروز امسال نیز اجرا می شود.

مجری طرح خانه مسافر در نطنز، افزود: من به عنوان مجری این طرح برای نخستین بار وارد شده ام و تلاش ما این است که خانه های مناسب و مطابق استانداردهای مد نظر اداره بهداشت، آتش نشانی و میراث فرهنگی را از شهروندان نقاط مختلف شهرستان اجاره کرده و در اختیار مسافران قرار دهیم.

وی تصریح کرد: یکی از مشکلات مهم مسافران به ویژه در ایام پر ازدحام نوروزی یافتن محل سکونت مناسب در شهرها است و از آنجا که هزینه هتل ها برای بسیاری از خانواده ها زیاد است و همچنین تعداد خانه های بوم گردی نمی تواند پاسخگوی نیاز همه گردشگران نوروزی باشد، نیاز به طرح خانه مسافر به عنوان مسکن مناسب خانواده ها احساس می شود.

رهبری با اشاره به مزایای این طرح برای صاحب خانه، گفت: علاوه بر میزان درآمد حاصله که در یک شب می تواند از ۶۰۰ هزار ریال تا دو میلیون ریال باشد، این طرح در مدت های کوتاه بالغ بر اجاره چند ماه را نیز به صاحب خانه می رساند.

وی با بیان این که طرح خانه مسافر اولین گام درآمد زایی گردشگری به حساب می آید، گفت: خانه های مورد تایید به همراه تصاویری از آن ها در سامانه خانه مسافر به ثبت می رسد تا با رزرو مسافران، در تمام طول سال به عنوان منبع درآمد برای صاحب خانه ها به حساب آید و به طور حتم قسمت عمده سود این طرح نیز نصیب صاحب خانه ها خواهد شد.

مجری طرح خانه مسافر در نطنز همچنین با اشاره به اینکه برای نخستین سال دفترِ خانه مسافر در شهر نطنز واقع در میدان معلم جنب کوکب راه اندازی شده است، از مالک خانه های متقاضی شرکت در این طرح خواست تا در صورت داشتن خانه هایی با امکانات لازم از جمله فرش، یخچال و گاز، برای اطلاع از شرایط اجاره خانه ها به این دفتر مراجعه کرده یا با شماره ۰۹۱۹۱۳۸۳۶۵۴
تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها