امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 64379
تاریخ انتشار: ۳:۱۸ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۹
چاپ این نوشته
Share
دانش آموز منتخب مدارس پسرانه نطنز برای انتخابات مجلس دانش آموزی:

دانش آموز منتخب مدارس پسرانه نطنز برای انتخابات مجلس دانش آموزی گفت: وضعیت آموزشی و تمام هوشمند نبودن بعضی از مدارس نطنز، کمبود امکانات ورزشی مدارس و معضل های امنیتی از جمله نبود دوربین مدار بسته و امکانات اطفا حریق از جمله مشکلاتی است که در جلسات استانی به آن پرداخته خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امیر علی مرادی عصر امروز در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار کرد: از دوران ابتدایی به دلیل علاقه به شرکت در فعالیت های فرهنگی، عضو شوراهای دانش آموزی مدارس بودم و سال گذشته نیز منتخب شورای دانش آموزی آموزشگاه آزادگان و امسال هم در این رقابت ها شرکت کرده و منتخب هنرستان والفجر شدم.

دانش آموز منتخب مدارس پسرانه نطنز برای انتخابات مجلس دانش آموزی در خصوص نحوه انتخاب دانش آموزان پسر برای شرکت در جلسات استانی، افزود: هشت نفر از مدارس پسرانه شامل شهید بهشتی، آزادگان، دبیرستان امام خمینی (ره) و هنرستان والفجر نطنز در محل آموزش و پرورش گرد هم آمدند و رای گیری بین آن ها انجام شد که بنده به عنوان نماینده شورای دانش آموزی در استان انتخاب شدم.

وی تصریح کرد: از جمله کارهایی که در سال های پیش توسط شورای دانش آموزی انجام دادم برگزاری اردوی دانش آموزی مدرسه آزادگان با حضور ۵۵ نفر، با کمک یکی از خیران و به صورت نیم بها و با بهترین امکانات بود.

مرادی همچنین آسفالت شدن محیط مدرسه آزادگان، برگزاری جلسه شورای دانش آموزی با معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش و رئیس اداره ارشاد نطنز، ارتباط با سایر مسئولان شهرستان، نصب بنر دانش آموزان نمونه و تخصیص دو کامپیوتر برای هنرستان والفجر را از نتایج پیگیری شورای دانش آموزی با عضویت خود، عنوان کرد.

وی بیان کرد: به عنوان اولین برنامه ها در نظر دارم پس از دریافت حکم از اصفهان، جلساتی را برای همفکری با شورای دانش آموزی و انتقال مشکلات به استان برگزار کنیم.

این فعال دانش آموزی با بیان این که دانش آموزان نطنزی استعدادهای درخشانی دارند، تاکید کرد: وضعیت آموزشی و تمام هوشمند نبودن بعضی از مدارس نطنز، کمبود امکانات ورزشی مدارس و معضل های امنیتی از جمله نبود دوربین مدار بسته و امکانات اطفا حریق از جمله مشکلاتی است که در جلسات استانی به آن پرداخته خواهد شد.

وی همچنین نیاز به تخریب ساختمان یا بازسازی مدارس، کمبود وسایل سرمایشی و گرمایشی، برگزاری کارگاه های به روز کامپیوتر و ارتقای امکانات مدارس از جمله  نیازهای دیگری است که پیگیری خواهند شد.

مرادی در پایان از شورای دانش آموزی مدارس امام خمینی (ره)، آزادگان، شهید بهشتی و هنرستان والفجر نطنز که به وی اعتماد کرده و منتخب خود برای انتخابات مجلس دانش آموزی در استان قرار دادند، قدردانی کرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها