امروز: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 64327
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۵ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۶
چاپ این نوشته
Share
مدیر کمیته امداد نطنز مطرح کرد؛

مدیر کمیته امداد نطنز، گفت: این نهاد برای تهیه ۱۵۰۰ سبدغذایی به مبلغ هر سبد یک میلیون ریال و ۶۰۰ بن کفش و لباس برای افراد و دانش آموزان بی بضاعت و ایتام شهرستان به کمک همگان نیاز دارد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز محمد رضا مومی اردستانی صبح امروز در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار کرد: از مردم، مسئولان و به خصوص خیران می خواهیم تا در آستانه سال جدید با کمک های نقدی و غیر نقدی خود این نهاد مقدس را برای تامین نیازهای مددجویان زیر پوشش، یاری رسانند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز افزود: این نهاد برای تهیه ۱۵۰۰ سبدغذایی به مبلغ هر سبد یک میلیون ریال و ۶۰۰ بن کفش و لباس برای افراد و دانش آموزان بی بضاعت و ایتام شهرستان به کمک همگان نیاز دارد.

وی تصریح کرد: تلاش می کنیم تا با جذب کمک های مردمی و خیران سبد های غذایی شامل کالاهایی مثل گوشت، مرغ، برنج و روغن و غیره را به همه نیازمندان اهدا کنیم.

اردستانی همچنین از تلاش برای اعطای بن خرید کفش و لباس به دانش آموزان بی بضاعت یا کم بضاعت زیر پوشش کمیته امداد امام (ره) در آستانه سال جدید خبر داد و بیان کرد: با توجه به اینکه بسیاری از خانواده های نیازمند، توان تامین نیازهای خانواده و دانش آموزان خود را ندارند، انتظار می رود تا خیران شهرستان با کمک های خداپسندانه خود ما در اجرای طرح های نوروزی یاری کنند.

وی ادامه داد: حضور فعال مردم، مسئولان و خیران در طرح «هر شهروند حامی یک خانواده» که برای تامین نیازهای مادی نیازمندان و مددجویان زیر پوشش توسط این نهاد انجام می شود، می تواند شادی را میهمان سفره آن ها کند.

مدیر کمیته امداد نطنز خاطر نشان کرد: کسانی که تمایل دارند در این امر خیر شرکت کرده و دنیا و آخرت خود را رونق دهند می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب ۰۱۰۵۲۹۶۸۵۸۰۰۴ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۰۴۶۸۴ نزد بانک ملی بنام کمیته امداد امام خمینی شهرستان واریز نمایند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها