امروز: شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 64326
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۳ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۷
چاپ این نوشته
Share
مسؤل هیات بازی های بومی محلی شهرستان نطنز:

مسؤل هیات بازی های بومی محلی نطنز گفت: اولین المپیاد ورزشی شهرستان نطنز بین مدارس ولیعصر (عج)، مظاهری، امیرکبیر، احسان یک، مرتضایی فرد نطنز و فیض شهر طرق رود، با ۱۳ نماینده از هر مدرسه برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز مجید نصیری صبح امروز در گفتگو با خبرنگار آوای نطنز، اظهار کرد: به همت هیات ورزش های روستایی و بومی محلی شهرستان نطنز و با همکاری اداره ورزش و جوانان، هیات ورزش همگانی و اداره آموزش و پرورش شهرستان، اولین دوره المپیاد ورزشی دانش آموزی شهرستان نطنز ویژه پسران، برگزار می شود.

مسؤل هیات بازی های بومی محلی شهرستان نطنز، افزود: با توجه به بخش نامه اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان در این مورد و ارسال آن برای آموزش پرورش و مدارس، این دوره ورزشی بین مدارس ولیعصر (عج)، مظاهری، امیرکبیر، احسان یک، مرتضایی فرد نطنز و فیض شهر طرق رود، با ۱۳ نماینده از هر مدرسه برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: این المپیاد شامل چهار بازی بومی محلی گل کوچک برای مقطع ششم، دو امدادی برای مقطع پنجم، پنالتی هدفمند برای مقطع چهارم و دو با گونی برای مقطع سوم ابتدایی خواهد بود که بین دانش آموزان پنج مدرسه برگزار می شود.

نصیری هدف از برگزاری این مسابقات را استعداد یابی دانش آموزان برتر برای شرکت در مسابقه های استانی عنوان و از آموزش و پرورش برای همکاری در فراهم کردن زمینه برگزاری این المپیاد ورزشی قدردانی کرد.

مسؤل هیات بازی های بومی محلی شهرستان نطنز همچنین از امکان برگزاری جشنواره ورزشی فرهنگی نوروزی در یکی از روستاهای نطنز خبر داد و خاطر نشان کرد: این طرح هنوز در حد یک پیشنهاد است و تلاش می کنیم تا زمینه اجرای آن نیز فراهم شود.

اولین المپیاد ورزشی دانش آموزان شهرستان نطنز هشتم اسفند در ورزشگاه شهید منوچهری نطنز افتتاح می شود.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها