امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 64246
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۷ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲
چاپ این نوشته
Share
مدیر کمیته امداد شهرستان نطنز خبر داد:

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) نطنز، گفت: بیش از ۲۵ میلیارد ریال تسهیلات از منابع امدادی و بانکی در سال جاری تاکنون برای اشتغال زایی و توانمند سازی در اختیار خانواده ها قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز محمد رضا مومی اردستانی صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: یکی از اهداف و سیاست های کمیته امداد امام خمینی (ره) توانمندسازی، خود اتکا کردن و ایجاد اشتغال برای خانواده های زیر پوشش این نهاد در سطح شهرستان است و این نهاد تا کنون این وظیفه خود را به خوبی انجام داده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز، افزود: بیش از ۲۵ میلیارد ریال تسهیلات از منابع امدادی و بانکی در سال جاری تا کنون برای اشتغال زایی و توانمند سازی در اختیار خانواده ها قرار گرفته است.

وی با بیان این که با پرداخت این مبلغ ۱۵۲ فرصت شغلی ایجاد شده است، ادامه داد: کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز بعد از استعداد سنجی مددجویان و اعطای تسهیلات بانکی به آن ها، با ارائه آموزش های تخصصی و نظارت مستمر بر اجرای طرح های خودکفایی به توانمند سازی مددجویان کمک می کند.

وی با اشاره به این که برای پایدار سازی طرح ها تلاش می شود تا مشاوره، نظارت و آموزش مجریان در دستور کار قرار گیرد، خاطر نشان کرد: توانمندسازی و شکوفایی استعدادها و تامین خود اتکایی از مهم ترین شاخصه ها و اهداف موجود در اساسنامه کمیته امداد امام خمینی (ره) است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها