امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 64182
تاریخ انتشار: ۳:۱۲ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
چاپ این نوشته
Share
شهردار طرق رود مطرح کرد:

شهردار طرق رود گفت: نقص های موجود در مدیریت شهری ناشی از مسائل مختلف، از جمله کمبود بودجه است و مجموعه شهرداری به همراه شورای اسلامی شهر طرق رود تلاش مضاعف خواهند کرد تا این کمی ها و کاستی ها برطرف شود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز جمشید اسماعیلی عصر امروز در گفتگو با خبرنگار آوای نطنز از همراهی مردم شهر طرق رود در امورات مدیریت شهری با شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر قدردانی کرد.

شهردار طرق رود نطنز افزود: نقص های موجود در مدیریت شهری ناشی از مسائل مختلف، از جمله کمبود بودجه است و مجموعه شهرداری به همراه شورای اسلامی شهر طرق رود تلاش مضاعف خواهند کرد تا این کمی ها و کاستی ها برطرف شود.

وی با اشاره به مسائل و مشکل های موجود در محلات منطقه کشه طرق رود اعم از محلات پریار، حصبر، ورتخته، باغ ناره، چال غازی، شهرک عباس آباد ، لاجه و مارچون، بیان کرد: تامین ۳۰۰ تن قیر برای آسفالت محلات، موضوع روشنایی جاده طرق رود به کشه و لزوم احداث منبع ذخیره آب شرب از مهم ترین خواسته های مردم بود که در جلسه ای با حضور نماینده مجلس، فرماندار و اعضای شورای شهر، مورد تایید قرار گرفت.

اسماعیلی تصریح کرد: این سه خواسته مطرح شده از طرف نماینده به مسئولان مربوطه منعکس و از طرف شهرداری و شورای شهر پیگیری شد، اما به نتیجه نرسیده است.

وی ادامه داد: اداره راهداری که مرجع تامین قیر است به صراحت نظر منفی اعلام و رفع تکلیف کرد و در مورد روشنایی مسیر طرق به کشه نیز وزارت نیرو مسئولیت آن را به اداره راه داد و اداره راه نیز به دلیل کسر بودجه اعلام کرد که روشنایی مسیرهای طولی ممنوع است و اجرای مسیر فعلی بلوار باغستان پایین به طرق و طرق به یحیی آباد که هم اکنون ادامه دارد از مصوبه های سال های قبل و پیگیری های فرماندار  و نماینده قبلی شهرستان بوده است.

شهردار طرق رود اضافه کرد: مسئولیت احداث منبع ذخیره آب را نیز هیچ کدام از مراجع بر عهده نگرفتند و علت اصلی را آن را نیز کسر بودجه اعلام می کردند.

وی خاطر نشان کرد: با وجود این مشکلات و با بازدید شهردار و اعضای شورای شهر از محلات مذکور و تاکید مردم بر بهسازی و زیر سازی این محلات، شهرداری هم با وجود مشکلات مالی و رفاه شهروندان این منطقه از طریق پیمانکار اقدام به زیرسازی و بهسازی معابر این منطقه کرد و امیدواریم این اقدام تا آسفالت شدن محله ها ادامه یابد ولی در هر صورت، با تامین بودجه و یا تامین قیر در سریع ترین زمان، این معابر آسفالت می شوند.

اصغری گیوه چی در تاریخ ۲۸ام ، بهمن ۱۳۹۶:

به نام خدا
گویا کماکان را پیشرفت طرق رود مساعدت وسرمایه گذاری سرمایه داران دلسوز وطرق دوست طرق است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها