امروز: سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 64162
تاریخ انتشار: ۲:۲۹ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه نطنز:

امام جمعه نطنز با بیان این که زمان آن است که از انتخاب های خود درس بگیریم، گفت: چرا کسی باید در کشور دارای پست و مقامی باشد که همیشه برای مردم حاشیه و مشکل درست می کند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز حجت الاسلام روح الله امینی در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت فاطمه (س)، اظهار کرد: به مقوله ولایت در زیارت نامه حضرت زهرا (س) نیز پرداخته شده است، ولایت از اعتقادهای اساسی شیعه محسوب شده  و نسل کسی که نسبت به آن اعتقاد ندارد، مشکل دارد.

امام جمعه نطنز با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، افزود: این حضور ضمن این که یک سیلی محکم به صورت دشمنان و یک حماسه تماشایی بود که چون سیل خروشان همه توطئه های خارجی را از بین برد، پیامی را برای مستضعفان برای آزادگی، استقامت و پیروزی نیز در برداشت.

وی تصریح کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب، این حرکت نشان داد که پدیده انقلاب حرکتی زنده و رونده است و البته مسئولان نیز باید قدردان باشند و تلاش کنند تا از ملت عقب نمانند.

خطیب جمعه نطنز گفت: بعضی از مسئولان در کشور، تنبل و بی خاصیت هستند و فقط به دنبال عافیت طلبی بوده و قصد ثروت و زر اندوزی دارند، این ها بدانند اگر این رویه ادامه داشته باشد نه تنها موفقیتی برای کشور و مردم کسب نخواهد شد بلکه باید فاتحه آن را هم خواند.

وی با تاکید بر این که با روحیه انقلابی باید در مقابل دشمنان ایستاد، بیان کرد: عده ای از مسئولان واقعا جان خود را فدای نظام و انقلاب می کنند، اما در مقابل عده ای فقط به دنبال زراندوزی بوده و خود را به مانند صهیونیست ها دارای ژن برتر می دانند.

حجت الاسلام امینی با بیان این که زمان آن است که از انتخاب های خود درس بگیریم، ادامه داد: چرا کسی باید در کشور دارای پست و مقامی باشد که همیشه برای مردم حاشیه و مشکل درست می کند.

وی افزود: بعد از چندین سال از حضور در پست و مقام در رده های بالا، هنوز هم ایجاد حاشیه و فرافکنی برای پوشش ضعف ها، کمی ها و کاستی ها وجود دارد و برای ملتی که رفراندم خود را در سال ۵۷ آن هم با آن صلابت برگزار کرد، پیشنهاد برگزاری رفراندم می دهند.

امام جمعه نطنز نسبت به برخورد قاطع قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی و بررسی و حل مشکلات مردم توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی و سایر نهادها تاکید کرد.

وی به مسئولان و مردم شهرستان نطنز به دلیل کمبود آب، نسبت به استفاده بی رویه و مدیریت ناصحیح آن هشدار داد و خواستار قطع درختان غیر مثمر شد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها