امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 64146
تاریخ انتشار: ۴:۳۱ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره منابع طبیعی نطنز خبر داد:

رئیس اداره منابع طبیعی نطنز گفت: با اجرای این حکم رفع تصرف و اعاده آن در روستای کشه به وضع سابق اراضی ملی تصرفی موضوع شکایت این اداره، به مرحله اجرا درآمد و دیوار احداث شده در اراضی تصرفی به میزان ۴۰۰ متر مربع تخریب و به حالت اولیه برگشت.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز سعید زمانی عصر امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به تاکید های رهبر معظم انقلاب برای حفاظت و صیانت از اراضی ملی و منابع طبیعی، این اداره با تشکیل یگان حفاظت از اراضی، بیش از پیش در راه حفظ اراضی ملی و برخورد با متصرفان تلاش کرده است.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نطنز، افزود: در اجرای دستور قاضی اجرای احکام کیفری دادسرای عمومی و انقلاب نطنز، ماموران اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نطنز در معیت ماموران انتظامی شهر طرق رود به محله گهر روستای کشه مراجعه و حکم قطعی صادره را اجرا کردند.

وی ادامه داد: با اجرای این حکم رفع تصرف و اعاده آن در روستای کشه به وضع سابق اراضی ملی تصرفی موضوع شکایت این اداره، به مرحله اجرا درآمد و دیوار احداث شده در اراضی تصرفی به میزان ۴۰۰ متر مربع تخریب و به حالت اولیه برگشت.

زمانی با بیان این که این اداره به افراد سودجو فرصت تعرض به بیت‌المال را نخواهد داد، افزود: تصرف دوباره زمین های خلع ید شده بر اساس ماده ۶۹۳ قانون مجازات اسلامی مستوجب مجازات حبس از شش ماه تا دو سال خواهد بود.

به گفته رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نطنز پهنه اراضی ملی شهرستان نزدیک به ۳۰۰ هزار هکتار است که ۲۵۰ هزار هکتار آن مرتع و ۵۰ هزار هکتار بیابان است.

اصغری گیوه چی در تاریخ ۲۶ام ، بهمن ۱۳۹۶:

باسمه تعالی
کاش در نقاط دیگر شهر چون “سوپَر طرق ” هم اجرا می شد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها