امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 64062
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۴ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۲
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه بادرود:

امام جمعه بادرود گفت: راهی که ملت بزرگ ایران انتخاب کرده اند راهی صددرصد اسلامی و قرآنی است و ما آماده ایم تا این راه را تا ظهور حضرت ولی عصر (عج) ادامه دهیم.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز حجت الاسلام علیرضا قاسمی صبح امروز در مراسم راهپیمایی باشکوه مردم بادرود، اظهار کرد: خداوند دشمنان ما را از احمق ها قرار داده است، کشورهایی مثل آمریکا و اسرائیل به عنوان دشمنان درجه یک جمهوری اسلامی بارها اعلام می کردند که ما نمی خواهیم مردم ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را جشن بگیرند و همین یاوه گویی های آن ها باعث شد تا مردم در کلیه نقاط این مملکت احساس وظیفه کرده و به صورت گسترده در این راهپیمایی شرکت کنند.

امام جمعه بادرود افزود: راهی که ملت بزرگ ایران انتخاب کرده اند راهی صددرصد اسلامی و قرآنی است و ما آماده ایم تا این راه را تا ظهور حضرت ولی عصر (عج) ادامه دهیم.

وی تصریح کرد: امروزه تمام نگاه ها به ایران اسلامی دوخته شده است و همگان دیدند که مردم چقدر به این انقلاب، نظام و ولایت وفادار هستند، همه قشرها آمده بودند تا به منویات امام خود لبیک گفته و آن را به تصویر بکشند و به راستی این از اعتقادهای آن ها نشات گرفته است.

حجت الاسلام قاسمی ادامه داد: بنیانگذار این نظام و انقلاب مظهر شجاعت، غیرت، مردانگی، دین مداری و ایمان و عمل صالح بود که این ملت را مثل خود بار آورد، امروز بهتر از حفظ، حراست و نگهبانی از انقلاب اسلامی عمل صالحی وجود ندارد.

وی تاکید کرد: مردم با نظام، رهبر و انقلابشان با وجود کمبودها و مشکلات اقتصادی و معضل های دیگر  همراه هستند و هرچه فریاد دارند بر سر استکبار جهانی کشیدند و نشان دادند در مسیر حرکت چهل ساله خود باز نمی ایستند.

امام جمعه بادرود بیان کرد: دشمنان انقلاب از بدو پاگرفتن نهال انقلاب همواره سعی کرده است تا با هزینه های نجومی به ریشه آن ضربه بزند اما بصیرت و آگاهی مردم و مهم تر از همه حضور در صحنه ها، تمام آن طرح ها را بی اثر کرده است.

وی خاطر نشان کرد: حمایت های بی دریغ مردم از جمهوری اسلامی در سایه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، ضربه های متعدد، مکرر و در بعضی مواقع سنگین دشمنان در جبهه های مختلف به انقلاب اسلامی را دفع کرده است و همه مسئولان در پست ها و زمان های مختلف باید این نعمت های بزرگ را قدر بدانند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها