امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 64030
تاریخ انتشار: ۲:۴۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۱/۲۰
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه نطنز:

امام جمعه نطنز گفت: مشکل اصلی جامعه ما حضور مسئولان غیر انقلابی در پست های مختلف و بازی با آبروی نظام است و باید بدون تسامح با آن ها برخورد شود تا در کنار آن بسیاری از تبعیض ها و بی عدالتی ها نیز از بین برود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز حجت الاسلام روح الله امینی در خطبه های نماز جمعه این هفته نطنز اظهار کرد: ایمان حقیقی ایمانی است که فرد اگر تکه تکه بشود دست از آن بر نمی دارد بلکه مثل شهید حججی شکنجه می شود، سر می دهد و حجت نسل سوم انقلاب می شود.

امام جمعه نطنز افزود: وقتی که انسان در سایه خداوند آرامش پیدا می کند، درجات معنوی وی بیشتر می شود و به مرحله ای می رسد که از گذشته، حال و آینده خود ترسی ندارد.

وی تصریح کرد: دنیا طلبی هیچ سودی برای انسان ها ندارد و همه وظیفه دارند تا در این عصر وانفسای فضای مجازی، شبکه های اجتماعی و ماهواره که در راه دنیای بدون ثمر و البته با ضرر و زیان حرکت می کنند، از خانواده و ناموس خود حراست کنند.

خطیب جمعه نطنز با تبریک سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بیان کرد: هدف امام خمینی (ره) و ملت بزرگ ایران برای پیروزی انقلاب، اجرای کامل احکام الهی در حوزه های مختلفی از جمله سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، قضایی و غیره بود و ولی فقیه هم در جامعه اسلامی نقش مجری فقه اسلام را ایفا می کند.

وی گفت: خودباوری، توانستن، خداباوری، عدالت خواهی، و الگو سازی برای مدیریت جامعه جهانی با نگاه ویژه به مهدویت، از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی بوده است که به خاطر به دست آوردن آن، ملت ایران مبارزه خود را تا رهایی از زیر چتر ظلم و ستم ادامه دادند.

حجت الاسلام امینی ادامه داد: متاسفانه بعضی از این شاخصه ها جای خود را به ضد ارزش ها داده است و به طور مثال عده ای به جای خود باوری و خداباوری به غرب باوری روی آورده اند و غافل از آن که همین غربی ها در کمین قرار گرفته تا در بزنگاه مناسب نامردی و خیانت خود را نمایان کنند.

وی تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران برخلاف تمام تهدیدها و تحریم ها و با رهبری حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب، به جایی رسیده است که بیشتر ملت های آزاده جهان غبطه آن را می خورند.

امام جمعه نطنز با بیان این که ناکارآمد دانستن انقلاب بی انصافی است، افزود: تلاش و مدیریت جهادی انقلابیون در حوزه توان دفاعی جواب داده، خواب را از چشم دشمنان درجه یک جمهوری اسلامی ایران گرفته و ایران اسلامی را در ناامن ترین منطقه جهان به امن ترین نقطه تبدیل کرده است.

وی با بیان این که در حوزه های اطلاعاتی و امنیتی نیز پنجه در پنجه سازمان های بزرگ اطلاعاتی دنیا در حال مبارزه هستیم، خاطر نشان کرد: مشکل اصلی جامعه ما حضور مسئولان غیر انقلابی در پست های مختلف و بازی با آبروی نظام است و باید بدون تسامح با آن ها برخورد شود تا در کنار آن بسیاری از تبعیض ها و بی عدالتی ها نیز از بین برود.

وی از اقشار مختلف مردم و مسئولان خواست تا امسال نیز بهتر از گذشته با حضور پررنگ در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ قاطعی به گزافه گویی های آمریکا و هم پیمانانش بدهند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها