امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 64024
تاریخ انتشار: ۱:۱۵ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۱/۲۰
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه موقت بادرود:

امام جمعه موقت بادرود گفت: بی برنامگی مجلس و دولت در طول عمر انقلاب، سوء مدیریت ها در انجام امور، ریاست طلبی بعضی از افراد، ثروت اندوزی برخی از مسئولان، رخنه فرصت طلبان در داخل مجموعه های تصمیم گیر و تصمیم ساز، و تجمل گرایی مدیران از مهم ترین عوامل عدم موفقیت برای تشکیل دولت اسلامی بوده است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز حجت الاسلام محمد میرزایی در خطبه های نماز جمعه این هفته با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س)، اظهار کرد: بر طبق آیات قرآنی عصمت اهل بیت علیهم السلام از طریق حضرت زهرا (س) ثابت شده است.

امام جمعه موقت بادرود، افزود: ولایتمداری از ویژگی های بارز حضرت فاطمه (س) بود و این بانوی بزرگ اسلام برای دفاع از مظلومیت امام زمان خویش به تحرکات دشمنان دین اعتراض کرد و امروز هم برای خارج شدن جامعه از جهل، باید سبک و سیره ایشان الگوی همگان قرار گیرد.

وی ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر، بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران با پیروزی خود، دستاوردهای بسیاری را برای مردم به همراه داشت و امروزه پاسداری از این دستاوردها به خاطر جلوگیری از دست درازی دشمنان به آن ها، یک ضرورت است.

خطیب موقت جمعه بادرود با تاکید بر این که استقرار حکومت و دولت اسلامی و همچنین حاکم کردن قوانین الهی در جامعه از اهداف پیروزی انقلاب بود، بیان کرد: متاسفانه بعد از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز در تشکیل دولت اسلامی و به تبع آن کشور اسلامی موفق نبوده ایم.

وی تاکید کرد: بی برنامگی مجلس و دولت در طول عمر انقلاب، سوء مدیریت ها در انجام امور، ریاست طلبی بعضی از افراد، ثروت اندوزی برخی از مسئولان، رخنه فرصت طلبان در داخل مجموعه های تصمیم گیر و تصمیم ساز، و تجمل گرایی مدیران از مهم ترین عوامل عدم موفقیت برای تشکیل دولت اسلامی بوده است.

حجت الاسلام میرزایی ادامه داد: انجام بعضی از امور در جامعه آن هم توسط کسانی که دارای پست و مقام هستند نه تنها با آرمان ها و اهداف امام راحل و ملت بزرگ ایران در یک جهت نیست، بلکه بسیاری از کردارها و رفتارها در تضاد با ارزش ها و آرمان ها قرار دارد.

وی توجه مسئولان به مشکلات و گرفتاری های مردم را از وظایف اصلی آن ها عنوان کرد و افزود: مسئولان باید همواره به نیازهای اساسی و به حق مردم توجه داشته و آن را تامین کنند و مردم نیز همیشه روحیه مطالبه گری خود را حفظ کرده و خواستار پاسخ گویی مسئولان به درخواست های منطقی خود باشند.

امام جمعه موقت بادرود از روسای ادارات و نهادها و همچنین کارکنان آن ها خواست تا در اوقات اداری به وظایف خود عمل کرده و به مشکلات مردم رسیدگی کنند و انجام امور خارج از وظایف اداری را به زمان های دیگر موکول کنند.

وی همچنین از اعضای شوراهای اسلامی در شهرها و روستاهای بخش امامزاده خواست تا مشکلات موجود را با خرد جمعی و با مشورت از صاحب نظران حل و فصل کنند تا تصمیمی بر ضد منافع مردم گرفته نشود.

حجت الاسلام میرزایی از اقشار مختلف مردم و مسئولان درخواست کرد تا برای پاسخی دندان شکن به بیهوده گویی های اخیر دشمنان انقلاب، با حضوری پرشورتر از گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن، این روز را تماشایی تر از سال های قبل رقم بزنند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها