امروز: چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 64019
تاریخ انتشار: ۷:۳۶ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۱/۲۰
چاپ این نوشته
Share
رزمنده و جانباز مدافع حرم:

جانباز مدافع حرم گفت: شهدا در جمهوری اسلامی دست به هر اقدامی زدند تا پیشرفت و اقتدار کنونی برای ملت و نظام رقم بخورد، آن ها سردادند تا ما سرافکنده نباشیم، قامت آن ها خمیده شد تا ما در برابر دنیای استکبار قد علم کنیم و در نهایت دست به شناسنامه هایشان بردند تا ما بی شناسنامه نشویم.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز عبدالمحمود محمودی شامگاه پنج شنبه در یادواره شهدای روستای اریسمان و شهدای مدافع حرم که در حسینیه کوثر اریسمان برگزار شد، اظهار کرد: تمام مصائبی که بر پیامبر و ائمه علیهم السلام وارد شد به خاطر بی بصیرتی مردم آن زمان بوده است و این وجه تمایز ملت زمان پیامبر اسلام (ص) و ائمه (ع) با مردم ایران است.

رزمنده و جانباز مدافع حرم افزود: ملت ایران در زمان های اخیر با غیرت مثال زدنی خود، صحنه های ماندگاری را در دفاع از حریم ولایت، انقلاب و نظام رقم زدند و همین غیرت و مقاومت باعث شد تا امام خمینی (ره) از آن ها به عنوان مردمانی بهتر از زمان حجاز نام ببرد.

وی تصریح کرد: شهدا در جمهوری اسلامی دست به هر اقدامی زدند تا پیشرفت و اقتدار کنونی برای ملت و نظام رقم بخورد، آن ها سردادند تا ما سرافکنده نباشیم، قامت آن ها خمیده شد تا ما در برابر دنیای استکبار قد علم کنیم و در نهایت دست به شناسنامه هایشان بردند تا ما بی شناسنامه نشویم و در این بین هیچ فرقی بین شهدای اوایل انقلاب و شهدای امروز مدافع حرم وجود ندارد.

محمودی با بیان این که فرهنگ ایثار و شهادت همچنان در جامعه اسلامی ما پررونق است، گفت: از دهه ۴۰ با تقدیم شهدای نهضت اسلامی تاکنون که شهدای مدافع حرم تقدیم اسلام و انقلاب می شود، این باب شهادت باز بوده است و به لطف خداوند این مسیر نورانی و معنوی تا ظهور امام زمان (عج) ادامه خواهد داشت.

وی با تاکید بر این که حرکت در مسیر شهدای عزیز در گروی دشمن شناسی و آلوده نشدن به چرب و شیرین دنیا است، بیان کرد: شکست داعش در منطقه، خنثی شدن طرح استقلال کردستان عراق، استعفای نخست وزیر لبنان با هدف ضربه به حزب الله و نقش برآب شدن فتنه علی عبدالله صالح از شکست های مفتضحانه آمریکا در منطقه در طول چند ماه اخیر بوده است.

این جانباز مدافع حرم خنثی شدن این طرح ها و شکست توطئه های دشمن در منطقه را نتیجه تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب، حاج قاسم سلیمانی، سید حسن نصرالله و رهبر شیعیان یمن دانست و اضافه کرد: دشمن بعد از این ناکامی های عمیق به دنبال انتقام بود و برای همین دست به تحرکات مختلف در بعضی از نقاط کشور با همراهی معاندان و عوامل داخلی آن ها زد.

وی خاطر نشان کرد: بی تدبیری مسئولان در پاسخ به مطالبات اقتصادی نیز در به وجود آمدن اغتشاشات و فتنه اخیر بی تاثیر نبود و دشمن از تمام ظرفیت های خود استفاده کرد تا با موج سواری خود، آن هم با حمایت های رسانه های معاند، به خواسته های خود برسد که بازهم با سدی به نام بصیرت مردم و حضور آن ها در صحنه مواجه شد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها