امروز: چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 64012
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۹ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۹
چاپ این نوشته
Share
مسئول قرارگاه عمار:

مسئول قرارگاه عمار گفت: با حضور فعال ایران اسلامی در جبهه مقاومت و شکست داعش و حامیان آن ها، اکنون راه برای غلبه بر اسرائیل به صورت کامل باز شده است و بیش از نیمی از راه نیز از طریق عراق و سوریه طی شده است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز حجت الاسلام مهدی طائب مسئول قرارگاه عمار کشور شامگاه پنج شنبه در مراسم گرامیداشت شهدای انقلاب که به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و در حسینیه مکتب القرآن نطنز برگزار شد، اظهار کرد: تا قبل از شهادت حضرت زهرا (س) امامت امام علی (ع) نسبت به مقام غائب بود و شهادت ایشان باعث شد تا این مقام امامت علاوه بر شخص، در مقام نیز ظاهر شود.

مسئول قرارگاه عمار کشور با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر، افزود: انقلاب اسلامی یکی از بزرگترین معجزه های قرن بود که در آن واقعه ظهور ولی فقیه به عنوان نماینده امام عصر (عج) رخ داد تا ایشان نیز زمینه ظهور امام زمان (عج) را فراهم کند.

وی با تاکید بر اینکه برای پیروزی انقلاب شهدای بسیاری تقدیم شد، گفت: به شهدا پس از شهادت رزق جدیدی عطا می شود و آن هم اثرگذاری بعد از مرگ آن ها است و این شهدا امروزه قدرتی را در راه دفاع از نظام و انقلاب ایجاد کرده اند که هرگز شکستنی نخواهد بود.

حجت الاسلام طائب تصریح کرد: شهدا به میدان نبرد حق علیه باطل آمدند تا ظهوری را که به صورت جزئی و آن هم برای ولی فقیه رخ داده است به امامت امام عصر (عج) متصل شده و زمینه برای ظهور این امام همام نیز فراهم شود.

وی با بیان این که اثرگذاری و اثر پذیری شهدای انقلاب، دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم ادامه دارد، گفت: دشمن به خیال خام خود با گرفتن جسم شهدای ما، آن ها را از نظام و انقلاب جدا کرده است، درحالی که همین شهدا با اثرگذاری خود در جامعه تلاش می کنند تا راه برای ظهور هموار شود.

مسئول قرارگاه عمار کشور، تصریح کرد: با حضور فعال ایران اسلامی در جبهه مقاومت و شکست داعش و حامیان آن ها، اکنون راه برای غلبه بر اسرائیل به صورت کامل باز شده است و بیش از نیمی از راه نیز از طریق عراق و سوریه طی شده است.

وی با بیان این که مشکلات اخیر در کشور به خاطر رو کردن به آمریکا و همپیمانانش است، خاطر نشان کرد: اکنون نوبت تک تک ما است تا با ادامه دادن راه شهدای انقلاب و مدافع حرم و غلبه بر اسرائیل راه را برای فتح نهایی هموار کنیم.

جمعی از کارکنان بازنشسته نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایان این مراسم تجلیل شدند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها