امروز: چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 63986
تاریخ انتشار: ۲:۱۸ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۸
چاپ این نوشته
Share
در جلسه شورای اداری شهرستان نطنز مطرح شد؛

نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر گفت: هیچ کس اجازه ندارد تا به خاطر مسائل جزئی بخواهد انقلاب را بی تاثیر و بدون دستاورد به تصویر کشیده و علیه آن تبلیغات به راه اندازد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز جلسه شورای اداری شهرستان نطنز پیش از ظهر امروز با حضور مسئولان شهرستان، اعضای شوراهای شهرها و روستاها، شهرداران و دهیاران در کانون شهید مطهری نطنز برگزار شد.

مسئولان برای احیای کشاورزی در بخش امامزاده کمک کنند

امام جمعه بادرود در این جلسه با تبریک دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، اظهار کرد: این دهه مبارک مظهر فداکاری ها، جانفشانی ها و دلاوری های ملت ایران به رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی است و باید از مقام همه آن ها نه تنها در این دهه، بلکه در کل ایام سال قدردانی شود.

حجت الاسلام علیرضا قاسمی با تشریح مسائل و مشکلات موجود در بخش امامزاده، به خسارت های وارد شده به بخش کشاورزی اشاره کرد و افزود: سرمازدگی و خشکسالی بیش از ۳۶۰ میلیارد ریال به بخش کشاورزی در بخش امامزاده ضرر زده است.

وی از همه مسئولان شهرستان خواست تا به احیای بخش کشاورزی در شهرهای بادرود، خالدآباد و روستاهای بخش امامزاده کمک کنند.

امام جمعه بادرود همچنن از نماینده، فرماندار و مسئولان مربوطه خواست تا در خصوص تامین بودجه برای بیمارستان فاطمیه بادرود برای ارائه خدمات بهتر در حوزه بهداشتی و درمانی به مردم، از ظرفیت های موجود استفاده کنند.

هیچ کس حق ندارد علیه انقلاب تبلیغات کند

نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر، اظهار کرد: دهه فجر هم برای کشور ما اهمیت خاصی داشت و هم بر تحولات بیت المللی تاثیر گذاشت و بعد از گذشت حدود ۴۰ سال دشمنان هنوز تلاش می کنند تا دستاوردهای انقلاب در داخل و خارج را از بین ببرند.

مرتضی صفاری نطنزی افزود: چندی پیش هم تحرکاتی برای ضربه به نظام و انقلاب در بعضی از نقاط کشور شروع شده بود که با تشخیص به موقع مردم و حضور در صحنه آن ها، دشمن اجازه بهره برداری را پیدا نکرد.

وی تصریح کرد: هیچ کس اجازه ندارد تا به خاطر مسائل جزئی بخواهد انقلاب را بی تاثیر و بدون دستاورد به تصویر کشیده و علیه آن تبلیغات به راه اندازد.

نماینده نطنز تاکید کرد: این انقلاب به قدری تاثیر گذار بوده است که پس از چهار دهه شاهد آثار آن در منطقه نیز هستیم و اینکه بعضی کشورهای عربی در صدد وارد کردن ضربه به ما هستند ناشی از هراس از گسترش همین آثار و برکات است و ما که مسئولان این نظام هستیم باید وظایف خود را به گونه ای انجام دهیم که این مشکلات پیش نیاید.

وی با بیان این که مشکلات اقتصادی قابل حل شدن است، خاطر نشان کرد: هر کس در کشور دارای پست و مقام است باید در راه رفع محرومیت ها و مشکلات مردم تلاش کند تا محرومیت ها از بین برود.

عدم نظارت کافی بر انجام امور یکی از مشکلات اساسی در جامعه است

امام جمعه نطنز عدم نظارت در بعضی از حوزه های کاری در کشور را باعث بروز مشکلات عدیده دیگر دانست و اظهار کرد: یکی از مشکلات قابل توجهی که در بعضی از جاها دیده می شود عدم نظارت دقیق بر انجام امور است و همین موضوع آسیب هایی را نیز به همراه داشته است.

حجت الاسلام روح الله امینی با تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی در کشور، افزود: این انقلاب به برکت ایثارگری ها و جانفشانی های مردم به دست آمده است و این مردم حق بزرگی برگردن مسئولان دارند و نباید مشکلات موجود آن ها را آزار دهد.

وی تاکید کرد: همه مستضعفان و آزادی خواهان در جهان از انفجار نور حاصل از پیروزی انقلاب الگو گرفته اند و در برابر استکبار جهانی قد عمل کرده و برای رهایی خود از زیر سلطه آن ها در حال مبارزه هستند.

امام جمعه نطنز بیان کرد: هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند راه را بر انقلاب اسلامی سد کند و نه نفاق در درون و بیرون کشور و نه نفوذهای دشمن، هیچ یک نمی تواند انقلاب را از بین ببرد.

وی خاطر نشان کرد: تهدیدهای مختلف مردم و تحریم آن ها از طرف دشمن بر اراده مردم در دفاع از نظام و انقلاب هیچ اثری ندارد و همواره جمهوری اسلامی با رهبری رهبر معظم انقلاب، از پشتوانه های عظیم مردمی بهره مند خواهد بود.

مسئولان ادارات برای ماموریت و مرخصی خود هماهنگی های لازم را انجام دهند

فرماندار نطنز با تاکید بر لزوم هماهنگی مسئولان ادارات در حین ماموریت و مرخصی با مسئولان استانی خود، اظهار کرد: روسای ادارات در طول هفته موظف هستند تا در ساعات اداری خود در محل اداره حضور داشته باشند و اگر مرخصی و یا ماموریت دارند حتما هماهنگی های لازم را انجام دهند.

یوسف حسنی در مورد طرح های عمرانی پیش بینی شده برای افتتاح در دهه فجر، افزود: ۲۸ طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر ۷۲۰ میلیارد ریال و با حضور مسئولان استانی و شهرستان افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی همچنین از تلاش ها برای رفع مشکلات کشاورزان بخش امامزاده و تلاش برای تامین بودجه برای بیمارستان فاطمیه بادرود خبر داد.

فرماندار نطنز خاطر نشان کرد: طرح های گردشگری نطنز در آینده ای نزدیک وبا با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور افتتاح می شوند.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها