امروز: چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 63982
تاریخ انتشار: ۳:۲۹ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
چاپ این نوشته
Share
نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر:

نماینده نطنز گفت: افزایش توریست و رشد صنعت توریسم در شهرستان از مهم ترین اهداف برپایی جشنواره های غذاهای سنتی و محصولات محلی در منطقه است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز مرتضی صفاری نطنزی پیش از ظهر امروز در حاشیه برپایی جشنواره غذای سنتی در کانون فاطمه الزهرا (س) نطنز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: حرکت زیبای بانوان شهر نطنز و کانون فاطمه الزهرا (س) این شهر در برپایی جشنواره غذاهای سنتی قابل تحسین است.

نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر افزود: برگزاری این جشنواره ها نشان از تکاپو و نشاط بانوان دارد و می تواند به رشد و تعالی بانوان در ابعاد مختلف مذهبی، اجتماعی و همچنین آگاهی و افزایش مشارکت آن ها در جامعه کمک کند و به طور حتم برای تقویت این هدف، مشارکت همگانی یک ضرورت است.

وی با ارائه پیشنهاد برای تشکیل این جشنواره به طور ثابت در ایام نوروز، گفت: با توجه به حضور گردشگران مختلف در شهرستان امیدواریم با همکاری سایر ارگان های شهرستان بتوانیم نمایشگاه ثابتی را شامل محصولات محلی و غذاهای سنتی مختلف در نطنز برگزار کنیم.

صفاری بیان کرد: با توجه به امکانات محدود بانوان در منطقه، تلاش می شود تا از ظرفیت معاونت امور بانوان نهاد ریاست جمهوری استفاده کرده و امکانات بهتری برای فعالیت بانوان در شهرستان فراهم کنیم.

وی افزایش توریست و رشد صنعت توریسم در شهرستان را از مهم ترین اهداف برپایی جشنواره های غذاهای سنتی و محصولات محلی عنوان کرد و با بیان این که این جشنواره ها موجب رشد منطقه در حوزه اقتصادی و اجتماعی شهرستان نطنز  می شود، از همه مسئولان خواست تا از این طرح ها در مسیر توسعه بخش گردشگری شهرستان، حمایت کنند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها