امروز: چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 63943
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۶ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
چاپ این نوشته
Share
مدیر کمیته نطنز خبر داد:

مدیر کمیته امداد نطنز گفت: از زمان افتتاح صندوق ولایت در خرداد ماه امسال در استان اصفهان و در راه رفع مشکلات مددجویان و نیازمندان، ۲۰۵ فقره وام قرض الحسنه به ارزش هفت میلیارد ریال به آن ها پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز محمدرضا مومی اردستانی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار آوای نطنز، اظهار کرد: درآمد مردمی کمیته امداد شهرستان نطنز در ده ماهه سال جاری بالغ بر ۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال بوده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز افزود: این در آمد در حوزه جمع آوری صدقات، وجوهات امانی و زکات جمع آوری شده است و همه آن در سرفصل های درمانی، معیشتی، تحصیلی، جهیزیه، مسکن، اکرام ایتام، نیازمندان و غیره هزینه شده است.

وی تصریح کرد: از زمان افتتاح صندوق ولایت در خرداد ماه امسال در استان اصفهان و در راه رفع مشکلات مددجویان، نیازمندان و اقشار آسیب پذیر، ۲۰۵ فقره وام قرض الحسنه به ارزش هفت میلیارد ریال به مددجویان و نیازمندان زیرپوشش این نهاد در سطح شهرستان پرداخت شده است.

اردستانی از خیران و مردم خواست تا با سپرده گذاری در این صندوق، کمیته امداد امام خمینی (ره) را در زمینه خدمت رسانی بهتر به نیازمندان یاری رسانند.

وی همچنین از ارائه مشاوره های گروهی مقابله با استرس و چگونگی شاد زیستن به ۷۰ نفر از بانوان زیرپوشش این نهاد در بخش امامزاده در اوایل هفته جاری خبر داد و خاطر نشان کرد: این کارگاه مشاوره دو روزه به منظور ارتقاء سطح زندگی، تحکیم بنیان خانواده، داشتن خانوده ای سالم و شاد، برقراری روابط مناسب با اعضا خانواده در صیانت از نهاد خانواده و همچنین ارتقاء مهارت های زندگی برای خانواده های زیر پوشش تشکیل شد.

یک هزار و ۵۰ خانواده در سطح شهرستان نطنز از انواع خدمات کمیته امداد امام (ره) شهرستان نطنز استفاده می کنند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها