امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 63888
تاریخ انتشار: ۱:۲۸ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
چاپ این نوشته
Share
در چهارمین روز از دهه مبارک فجر؛

جانشین فرمانده سپاه نطنز گفت: اردوی راهیان نور به عنوان یک طرح بزرگ فرهنگی می تواند حافظ ارزش های برخواسته از پیروزی انقلاب و ضامن استمرار حرکت در مسیر عزت باشد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز به همت حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهرستان نطنز ۹۰ دانش آموز بسیجی از  سطح شهرستان، صبح امروز در قالب دو دستگاه اتوبوس و با بدرقه جمعی از مسئولان در شهرهای نطنز و بادرود به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه نطنز در حاشیه بدرقه دانش آموزان در جوار شهدای گمنام نطنز، اظهار کرد: برنامه های متنوع فرهنگی در سطح شهرستان در ایام الله دهه مبارک فجر تدارک دیده شده است که اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان نور یکی از این برنامه ها است که به همت حوزه بسیج دانش آموزی و با همکاری اداره های آموزش و پرورش در نطنز و بادرود انجام شد.

سرهنگ دوم پاسدار کریم اکبری افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب، راهیان نور ابتکاری بسیار بزرگ و مهم و یک فناوری نوین برای استفاده از ثروت و معدن طلای دفاع مقدس و تنها راه مقابله با طراحی‌ های فرهنگی بدخواهان، تولید فرهنگی و استفاده از ثروت غنی و سرچشمه‌ قوی دوران دفاع مقدس در همه‌ عرصه‌ ها است.

وی تصریح کرد: همان طور که دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی نشان دهنده سرآغاز روزهای روشن، امید بخش و عزت آفرین برای ملت ایران است، اردوی راهیان نور به عنوان یک طرح بزرگ فرهنگی می تواند حافظ ارزش های برخواسته از پیروزی انقلاب و ضامن استمرار حرکت در مسیر عزت باشد.

جانشین فرمانده سپاه نطنز با قدردانی از همکاری مسئولان و به خصوص مدیران آموزش و پرورش در نطنز و بادرود، بیان کرد: اردوی راهیان نور یکی از کاربردی ترین طرح های جمهوری اسلامی برای خنثی سازی حمله های فرهنگی دشمنی است که در حوزه نفوذ فرهنگی بر روی مراکز آموزشی و به خصوص دانش آموزان متمرکز شده است.

وی خاطر نشان کرد: ترویج فرهنگ و شهادت باید از قالب شعار خارج شود و به مرحله عمل درآید، و به طور حتم اگر جانفشانی ها و ایثارگری های شهدا و جانبازان در جنگ تحمیلی الگویی برای قشر جوان و دانش آموز شد، هیچ کشوری جرات کم ترین جسارت را نخواهد داشت چه برسد به این که بخواهد آن طرح های کذایی و دست نیافتنی مثل براندازی و غیره را در کشور اجرا کند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها