امروز: پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 63867
تاریخ انتشار: ۲:۵۷ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
چاپ این نوشته
Share
فرماندار نطنز:

فرماندار نطنز گفت: ۲۸ طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر ۷۲۰ میلیارد ریال شامل طرح های خصوصی و دولتی در سطح شهرستان و در حوزه های مختلف از جمله آموزش و پرورش، میراث فرهنگی، بهداشت، کشاورزی، ورزش و جوانان، شهرداری ها، منابع طبیعی، هواشناسی و دهیاری ها در دهه مبارک فجر افتتاح و بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز یوسف حسنی پیش از ظهر امروز در نشست خبری خود که به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در محل فرمانداری برگزار شد، این ایام را تبریک گفت و اظهار کرد: با توجه به همکاری و هم افزایی که بین مسئولان شهرستان وجود دارد، از تمام ظرفیت های مختلف در راه حل مسائل و مشکلات شهرستان استفاده خواهد شد.

فرماندار شهرستان نطنز افزود: ۲۸ طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر ۷۲۰ میلیارد ریال شامل طرح های خصوصی و دولتی در سطح شهرستان و در حوزه های مختلف از جمله آموزش و پرورش، میراث فرهنگی، بهداشت، کشاورزی، ورزش و جوانان، شهرداری ها، منابع طبیعی، هواشناسی و دهیاری ها در دهه مبارک فجر افتتاح و بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد: کلنگ ساخت دبیرستان امام خمینی (ره) نطنز، ایستگاه آتش نشانی شهرداری خالدآباد و ساختمان اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نطنز در دهه مبارک فجر به زمین می خورد.

حسنی همچنین از افتتاح هشت طرح مخابراتی در شهرستان خبر داد و تصریح کرد: این طرح های مخابراتی در طرق رود، کشه، صالح آباد، یحیی آباد، هنجن و ولوجرد افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی در خصوص پلمپ بعضی معادن طرق رود و تلاش برای عدم تمدید مجوز برداشت معادن، بیان کرد: رای شورای عالی معادن در خصوص معادن متخلف در آن منطقه اجرا شده است و هر معدنی که پلمپ شد دیگر اجازه برداشت نخواهد یافت و فقط مقداری که از قبل استخراج شده را می توانند با پیگیری و مجوز به بیرون از معدن منتقل کنند.

فرماندار نطنز با اشاره به مشکلات و معوقات کارکنان مجتمع فولاد نطنز، افزود: از تمام ظرفیت ها برای حل مشکلات کارکنان فولاد استفاده می کنیم و از مسئول اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان خواسته شده تا به صورت روزانه این موضوع را پیگیری و نتیجه آن را گزارش دهد.

وی ادامه داد: مشکلات موجود کارکنان فولاد نطنز در چندین کمیسیون کارگری مورد بحث قرار گرفته است و حتی یک جلسه مجزا برای این موضوع نیز تشکیل شده و با حضور مسئول مجتمع، مشکلات موجود را بررسی کرده و حتی مشکل اصلی این مجموعه که تامین نیازهای اولیه بود را نیز برطرف کردیم.

حسنی از تلاش مسئولان برای حل معضل بیمه ای کارکنان فولاد نیز خبر داد و خاطر نشان کرد: مدیران مجتمع فولاد نطنز قول داده اند تا دوماه حقوق کارکنان فولاد نطنز در بهمن ماه و دوماه دیگر به همراه عیدی آن ها را در اسفندماه پرداخت کنند و معوقه های مزدی را به حداقل برسانند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها