امروز: پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 63846
تاریخ انتشار: ۲:۳۶ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۲
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان نطنز:

رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان نطنز گفت: یکی از اهداف مهم و قابل توجه سازمان بیمه سلامت در روستاها و شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر جمعیت، توانمند سازی و آگاهی بیمه شدگان نسبت به خدمات سازمان بیمه سلامت است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز اولین جلسه آموزشی همیاران بیمه سلامت شهرستان نطنز ویژه ساکنان روستاها و شهرهای کمتر از ۲۰ هزار نفر جمعیت این شهرستان، پیش از ظهر امروز در سالن جلسات بیمارستان خاتم الانبیا (ص) نطنز برگزار شد.

رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان نطنز در این جلسه اظهار کرد: یکی از اهداف مهم و قابل توجه سازمان بیمه سلامت در روستاها و شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر جمعیت، توانمند سازی و آگاهی بیمه شدگان نسبت به خدمات سازمان بیمه سلامت است.

جواد تدبیری افزود: همیاران بیمه سلامت به صورت داوطلبانه در روستاها و شهرهای کمتر از ۲۰ هزار نفر جمعیت به عنوان راهنما و اطلاع رسان در راه خدمت رسانی به بیمه شدگان زیر پوشش، با سازمان بیمه سلامت همکاری خواهند کرد.

وی با اشاره به وظایف این همیاران سلامت، گفت: حدود ۲۵ نفر از مناطق مختلف شهرستان و افراد بومی در طرح همیاران سلامت شرکت کرده اند و این همیاران کسانی هستند که به صورت داوطلبانه و افتخاری و بدون ایجاد تعهد استخدام از سوی سازمان بیمه سلامت ایران در اجرای آموزش و اطلاع رسانی به بیمه شدگان شهرهای کمتر از ۲۰ هزار نفر همکاری می کنند.

رئیس اداره بیمه سلامت نطنز اجرای خدمات بهتر، آگاهی بیشتر مردم از خدمات سازمان بیمه سلامت، بهبود کیفیت و کمیت خدمات بهداشتی و درمانی قابل ارائه در شهرها و روستاهای دارای شرایط، افزایش رضایت مندی بیمه شدگان از خدمات ارائه شده، ارائه گزارش از عملکرد مراکز درمانی و بهداشتی را از جمله فواید این طرح عنوان کرد.

وی خاطر نشان کرد: طرح همیاران سلامت یک نوع مشارکت اجتماعی نیز محسوب می شود که داوطلبان علاقه مند به آن  در یک طرح ملی و محلی شرکت فعال دارند.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها