امروز: پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 63818
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۲ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۲
چاپ این نوشته
Share
در مراسم نواختن زنگ انقلاب در نطنز مطرح شد؛

امام جمعه نطنز گفت: اگر کسی در نظام جمهوری اسلامی خود را به آرمان های نظام، انقلاب و حزب الله وفق ندهد و پیوند نزند، محو می شود و اثری از وی در آینده نیز نخواهد بود

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز به مناسبت دوازدهم بهمن ماه سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی، زنگ انقلاب صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان، مردم، خانواده های معظم شهدا و دانش آموزان در گلزار شهدای نطنز واقع در آستان مقدس امامزاده رقیه خاتون (س) نواخته شد.

اگر کسی در نظام اسلامی خود را با آرمان های انقلاب پیوند نزند محو می شود

امام جمعه نطنز با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، از اقشار مختلف مردم و مسئولان و به خصوص از دانش آموزان به عنوان نسل های سوم و چهارم انقلاب خواست تا ارزش های انقلابی و اسلامی که با مجاهدت های فراوان و شهادت بسیاری از فرزندان انقلاب به وجود آمده است را پاس بدارند.

حجت الاسلام روح الله امینی افزود: هیچ سندی در دنیا محکم تر و متقن تر از قرآن کریم وجود ندارد و دشمنان اسلام از زمان نزول آیات الهی تا کنون هر چه تلاش کرده اند نتوانسته اند تا مشابه این کتاب الهی را بیاورند.

وی گفت: دشمنان خدا و قرآن برای این که در برابر این کتاب متقنِ آسمانی بتوانند ابراز وجود کنند دست به مسابقه تسلیحاتی زدند تا با زور ظلم به مصاف آن بروند، غافل از آن که طبق وعده الهی در قرآن مجید، هرجا حق پاگذاشت، باطل محکوم به نابودی است و این یک سنت بدون تغییر الهی محسوب می شود.

امام جمعه نطنز با تاکید بر این که حق باطل شدنی و غیر قابل بازیافت خواهد بود، بیان کرد: نگاهی به تاریخ حکومت ظالمان در جهان نشان می دهد که آن ها برای همیشه به زباله دان تاریخ رفتند چرا که مشمول همان سنت الهی در قرآن کریم شدند.

وی تاکید کرد: اگر کسی در نظام جمهوری اسلامی خود را به آرمان های نظام، انقلاب و حزب الله وفق ندهد و پیوند نزند، محو می شود و اثری از وی در آینده نیز نخواهد بود

حجت الاسلام امینی ادامه داد: جمهوری اسلامی با دست خالی انقلاب را پیروز کرد و در جنگ تحمیلی در برابر مستکبران ایستاد و امروزه به برکت انقلاب اسلامی نیز در اوج قدرت تسلیحاتی، نیروی انسانی و مسئولیتی قرار دارد و اگر دشمنی که امروزه اسیر اندیشه انقلابی ملت ایران شده است دست از پاخطا کند برای همیشه از تاریخ محو خواهد شد.

جایگاه روحانیت در انقلاب را حفظ کنیم

فرماندار نطنز اظهار کرد: نظام اسلامی ما با ولایت پیوند خورده است و همه وظیفه داریم تاجایگاه ویژه و والای روحانیت در انقلاب اسلامی را حفظ و در راه تقویت آن برای خنثی سازی ضربه های دشمن به آن بکوشیم.

یوسف حسنی با قدردانی از تلاش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان نطنز و کمیته های هجده گانه برای اجرای برنامه های دهه فجر، افزود: با هماهنگی با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که ریاست ستاد دهه فجر شهرستان را نیز بر عهده دارد ۱۸ کمیته تعیین شده اند تا طبق دستورالعمل ارسالی برنامه‌ های مختلف را در این دهه مبارک اجرا کنند.

وی گفت: تمامی این کمیته ‌ها با ایجاد فضایی مناسب، باشکوه و با نشاط و با هدف تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و معرفی آن‌ ها به عموم مردم و به خصوص جوانان و نوجوانان و نسل ‌های بعدی انقلاب اسلامی، حرکت خواهند کرد.

فرماندار نطنز تصریح کرد: همه مردم در نظام اعم از مسئول و غیر مسئول آماده شهادت و جانفشانی در راه ارش ها هستند و اگر کسی چه در داخل و چه در خارج بخواهد نسبت به این آرمان ها دهن کجی کند محکوم به نابودی خواهد بود.

حسنی بیان کرد: این که یک عده ای فریب خورده و یا از روی عمد بخواهند با تفکرهای واهی نظام و انقلاب را دچار چالش کنند هرگز قابل قبول نخواهد بود و اگر چنین شد با سد ملتی همراه خواهد شد که همواره گوش به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب دارد.

وی ادامه داد: همه مسئولان وظیفه دارند تا تا با حساسیت کامل مطالبات به حق مردم را رسیدگی کرده و برای حل مشکلات آن ها بکوشند، چرا که ایستادگی همین مردم به پای نظام و انقلاب سبب کوتاه شدن دست دشمنان از منافع جمهوری اسلامی شده است.

فرماندار نطنز خطاب به مسئولان بر لزوم استفاده از تمامی ظرفیت های ادارات و نهادها در برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های دهه فجر در سطح شهرستان تاکید و خاطر نشان کرد: مسئولان ضمن این که زمینه استفاده از امکانات را برای اجرای این مراسم در اختیار مجریان قرار می دهند، باید خود نیز در تمامی برنامه های دهه مبارک فجر و به خصوص در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضوری پررنگ داشته باشند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها