امروز: پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 63805
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۶ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۱
چاپ این نوشته
Share
تحولات یمن؛

ده ها تن از نظامیان سعودی و شورشیان وابسته به آن ها در حمله موشکی رزمندگان انصارالله یمن، کشته و زخمی شدند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز یگان موشکی انصارالله توانستند بعد از دریافت اطلاعات دقیقی از نیروهای نفوذی، تجمع نظامیان رژیم سعودی و شورشیان وابسته به آن ها در محور استان «عسیر» واقع در جنوب عربستان را مورد هدف قرار دهند.

رسانه «المسیره نت» یمن اعلام کرد: یگان موشکی انصارالله یمن نیمه شب گذشته موفق شد، تجمع نظامیان رژیم سعودی و شورشیان وابسته به آن ها را در منطقه «الحضار» واقع در استان عسیر مورد هدف قرار دهد و علاوه بر کشته و زخمی کردن شمار زیادی از آن ها، خسارت سنگینی را به تجهیزات نظامی آن ها وارد کنند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، یگان موشکی انصارالله همچنین موفق شد مواضع نظامیان رژیم سعودی را در پایگاه هوایی عربستان در منطقه و کوه«سبحطل» را مورد هدف قرار دهد و خسارت سنگینی را به آن ها وارد کند.

از محور استان «نجران» عربستان خبر می رسد، ده ها تن از نظامیان رژیم سعودی و شورشیان وابسته به آن ها، حمله گسترده ای را علیه مناطق تحت کنترل نیروهای یمنی در منطقه«البقع» آغاز کردند.

نیروهای یمنی مستقر در منطقه موفق شدند، نظامیان سعودی و شورشیان وابسته به آن ها را قبل از نزدیک شدن به منطقه شناسایی کنند و سپس با آن ها درگیر شوند.

نیروهای یمنی در نهایت توانستند بعد از حدود چهار ساعت درگیری،حمله را به طور کامل خنثی کنند وعلاوه بر کشته و زخمی کردن شماری از نظامیان سعودی و شورشیان، خسارت زیادی را به تجهیزات نظامی آن ها نیز وارد کنند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، رزمندگان انصارالله یمن در این عملیات توانستند پنج خودروی نظامی وابسته به نظامیان سعودی را منهدم کنند.

هم زمان با شکست های پی در پی سعودی ها در مناطق جنوبی عربستان، جنگنده های رژیم نیمه شب گذشته حمله گسترده ای را علیه مناطق مسکونی«شعوب» واقع در شهر«صنعاء» انجام دادند.

بر اساس اعلام رسانه «المسیره نت»، حمله شب گذشته جنگنده های رژیم سعودی به منطقه مسکونی پایتخت یمن منجر به زخمی شدن پنج تن از اهالی منطقه شد.

انتهای پیام/ المسیره نت/

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها