امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 63785
تاریخ انتشار: ۳:۵۸ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
چاپ این نوشته
Share
مسئول انجمن هنرهای نمایشی نطنز خبر داد:

مسئول انجمن هنرهای نمایشی نطنز گفت: تئاتر اجتماعی دخترانه های بابا به رابطه عاطفی پدر و دختر می پردازد و در قالب داستانی هیجان انگیز وظایف پدر و مادر در قبال فرزند و به ویژه دختران در مقابل خطرات و آسیب ها را نمایش می دهد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز علی ترابیان عصر امروز در گفتگو با این پایگاه خبری در مورد ساخت تئاتر اجتماعی «دخترانه های بابا»، اظهار کرد: این تئاتر اجتماعی در مورد قتل آتنا اصلانی دختر پارس آبادی و همچنین آسیب های اجتماعی که در کمین کودکان است ساخته شده است.

مسئول انجمن هنرهای نمایشی نطنز افزود: وظایف هر یک از کسانی که با آتنا در ارتباط بوده اند مانند پدر و مادر و حتی اقوام و همسایه ها در این تئاتر مورد نقد و بررسی قرار گرفته است و در انتها ذهن مخاطب به سمت آسیب مورد نظر هدایت می شود.

وی تصریح کرد: این تئاتر از بعد دیگر به زندگی قاتل آتنا نیز پرداخته که در آسیب شناسی های انجام شده، عدم اعتقاد به مسائل معنوی، خودخواهی، استفاده نادرست از فضای مجازی و آسیب های دیگر را به زیبایی در داستانی پر پیچ و خم به نمایش می گذارد.

این کارگردان و نویسنده نطنزی ادامه داد: تئاتر اجتماعی دخترانه های بابا به رابطه عاطفی پدر و دختر می پردازد و در قالب داستانی هیجان انگیز وظایف پدر و مادر در قبال فرزند و به ویژه دختران در مقابل خطرات و آسیب ها را نمایش می دهد.

وی با بیان این که این تئاتر از دوازدهم تا بیست و یکم بهمن ماه در مرکز فنی و حرفه ای خواهران نطنز اجرا می شود، گفت: آن هایی که دغدغه فرزندان خود را دارند می توانند با تماشای این تئاتر اجتماعی و آشنا شدن با آسیب های در کمین فرزندان، این امانت ها که دائم در معرض خطر هستند را حفظ کنند.

تئاتر اجتماعی دخترانه های بابا مورد توجه رئیس انجمن آسیب شناسی اجتماعی ایران و نائب رئیس کمسیون فرهنگی شورای شهر اصفهان نیز قرار گرفته است و قرار است با فراهم شدن زمینه ها، این تئاتر برای شهروندان اصفهانی نیز به نمایش گذاشته شود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها