امروز: سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 63778
تاریخ انتشار: ۱:۵۴ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
چاپ این نوشته
Share
رئیس کمیته امداد نطنز خبر داد:

رئیس کمیته امداد نطنز از اجرای طرح «هر شهروند حامی یک زائر» در شهرستان نطنز خبر داد و گفت: اقشار مختلف مردم، مسئولان و خیران در شهرستان می توانند با پرداخت مبلغ دو میلیون ریال، مددجوی زیر پوشش این نهاد را برای اعزام به مشهد مقدس حمایت کنند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز محمدرضا مومی ارذستانی ظهر امروز در گفتگو با این پایگاه خبری از تلاش کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز برای اعزام ۹۰ نفر از مددجویان مرد که تاکنون به مشهد مقدس مشرف نشده اند و یا کمتر توفیق تشرف داشته اند، خبر داد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز با بیان این که این اقدام فرهنگی و مذهبی در قالب طرح «هر شهروند حامی یک زائر» انجام می شود، افزود: اقشار مختلف مردم، مسئولان و خیران در شهرستان می توانند با پرداخت مبلغ دو میلیون ریال، مددجوی زیر پوشش این نهاد را برای اعزام به این مکان مقدس حمایت کنند.

وی گفت: این کاروان ۹۰ نفره با حمایت های مردمی، مسئولان و خیران در همین بهمن ماه جاری به این سفر زیارتی اعزام خواهد شد.

اردستانی ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین مددجویان، تحکیم بنیان خانواده و تقویت روابط منطقی و عاطفی خانوارهای زیر پوشش این نهاد و همچنین تقویت رفتارهای دینی در آن ها را از مهم‌ ترین اهداف اعزام مددجویان به اردوهای زیارتی عنوان کرد و از مردم و به خصوص خیران خواست تا این نهاد را در تحقق اهداف خود در این حوزه یاری کنند.

وی بیان کرد: نیازمندانی که تاکنون به اماکن زیارتی و به خصوص مشهد مقدس مشرف نشده ‌اند، در طول سال شناسایی و ساماندهی می ‌شوند تا با حمایت های مسئولان و خیران، امکان سفر آنها به عتبات عالیات، مشهد مقدس و سایر اماکن زیارتی فراهم شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان نطنز همچنین از اعزام هشت مددجوی زیر پوشش این نهاد با کمک خیران و اعتبارات دریافتی از استان در هفته جاری خبر داد.

وی خاطر نشان کرد: خیران می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب ۰۱۰۵۲۹۶۸۵۸۰۰۴ و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۰۴۶۸۴ نزد بانک ملی به نام کمیته امداد امام خمینی(ره) ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻧﻂﻨز واریز نمایند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها