امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 63772
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۰ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
چاپ این نوشته
Share

نیروهای یمنی در چند روز گذشته موفق شدند، ده ها خودروی نظامیان اماراتی را در محور غربی یمن منهدم کنند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز هم زمان با درگیری های طرفداران عربستان سعودی با امارات در استان جنوبی«عدن»، از محور غربی استان «تعز» خبر می رسد، ده ها تن از شورشیان وابسته به «منصور هادی»، رئیس جمهور مستعفی یمن، حمله گسترده ای را در چند روز گذشته علیه مواضع نیروهای یمنی آغاز کرده اند.

رزمندگان «انصارالله» و ارتش یمن مستقر در محور شمالی شهر«یختل» موفق شدند، در تمام حمله ها شورشیان را قبل از ورود به مناطق شناسایی کنند و به سرعت با ان ها درگیر شوند.

رسانه «اعلام الحربی» وابسته به مقاومت اعلام کرد: رزمندگان یمنی در چند روز گذشته موفق شدند علاوه بر کشته و زخمی کردن ده ها شورشی، تعداد زیادی از خودروهای نظامی امارات را در محور «یختل» منهدم کنند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، کشور امارات برای پشتیبانی از شورشیان وابسته به هادی در محور استان تعز، ده ها خودروی نظامی را به منطقه فرستاده بود که بیشتر این خودروها توسط رزمندگان یمنی منهدم شده اند.

امارات و شورشیان وابسته به آن قصد دارند با اشغال کامل استان تعز، راه کمک رسانی انصارالله را از شمال به مناطق جنوبی قطع کنند.

صدها نظامی اماراتی، سودانی و شورشی وابسته به آن ها در دو ماه گذشته، در محور استان تعز توسط رزمندگان یمنی کشته و زخمی شده اند.

انتهای پیام/اعلام الحربی/

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها