امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 63767
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۹ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
چاپ این نوشته
Share
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نطنز:

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نطنز گفت: باید در این دهه به سمتی برویم که هم دشمن را از هدفش ناامید کنیم و هم جوانان را با تشریح آن چه بود و آن چه هست، نسبت به انقلاب امیدوار نگه داریم.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز علیرضا باباخانی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، از آمادگی مسئولان برای برگزاری برنامه های باشکوه در سطح شهرستان نطنز خبر داد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان نطنز با بیان این که بیش از ۴۰۰ برنامه در طول دهه فجر در سطح شهرستان نطنز اجرا می شود، افزود: برنامه های دهه مبارک فجر و سالگرد سی و نهمین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی حاصل تلاش و همکاری مجدانه کمیته های هجده گانه شهرستان و ستاد فرعی بخش امامزاده است.

وی تصریح کرد: کمیته‌ های فرهنگیان و دانش آموزان، ورزش و جوانان، دانشجویی، زنان و خانواده، روستایی و عشایران، کارگری، کودک و نوجوان، فضا سازی شهری، امور اصناف، بسیج و ایثارگران، ارتباطات، فرهنگی و هنری و فضای مجازی، قرآن و نهج البلاغه، پشتیبانی و افتتاح طرح‌های شهرداری، نمایشگاه‌ ها، امنیت و ارزیابی در شهرستان نطنز برای گرامیداشت دهه مبارک فجر تشکیل شده است.

باباخانی گفت: زنگ انقلاب، رژه موتوری، برگزاری دوره های آموزشی فضای مجازی، همایش فاطمیون، برپایی نهضت های روشنگری در شهرها و روستاهای شهرستان، جشنواره سرود انقلابی، دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، غبارروبی گلزار شهدا، نمایش فیلم های عمار، برپایی محفل های شب شعر، برگزاری جشن انقلاب، اجرای تئاتر دانش آموزی، همایش میقات صالحین، برگزاری محفل انس باقرآن، مسابقات هنری و تجسمی و اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی جنوب از شاخص ترین برنامه های است که در این ایام اجرا می شود.

وی تاکید کرد: ایام الله دهه مبارک فجر بهترین زمان برای آشنایی نسل جوان و نوجوان با دستاوردهای انقلابی است که دشمن هرروز تلاش می کند تا این قشر از جامعه را نسبت به آن ناامید کند، پس باید در این دهه به سمتی برویم که هم دشمن را از هدفش ناامید کنیم و هم جوانان را با تشریح آن چه بود و آن چه هست، نسبت به انقلاب امیدوار نگه داریم.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان نطنز خاطر نشان کرد: شعارهای ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی همگی برپایه مسائل روز در راه تقویت ارزش های انقلاب است از این رو تلاش می کنیم تا محتوای ارائه شده در تمامی برنامه های شاخص از حالت کلیشه ای خارج و به نوعی بیانگر مسائل و مشکلات امروزی جامعه و جهان و راه های مقابله با تهدیدها و استفاده از فرصت ها باشد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها