امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 63719
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۸ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۸
چاپ این نوشته
Share
در هشتمین روز از بهمن ماه 96؛

رئیس اداره هواشناسی نطنز گفت: بارش برف تاکنون در نطنز پنج سانتی متر، در روستای تاریخی ابیانه هفت سانتیمتر، در یارند شش سانتیمتر و در شهر بادرود هفت سانتیمتر گزارش شده است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز ناصر عزیزی صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: بارش برف از شب گذشته در سطح شهرستان نطنز آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

رئیس اداره هواشناسی نطنز افزود: بارش برف تاکنون در نطنز پنج سانتی متر، در روستای تاریخی ابیانه هفت سانتیمتر، در یارند شش سانتیمتر و در شهر بادرود هفت سانتیمتر گزارش شده است.

وی تصریح کرد: از شب گذشته تاکنون شش سانتیمتر برف مذاب نیز باریده است و این بارش، میزان بارندگی در سال زراعی جدید را به ۱۲٫۲ میلیمتر رسانده است.

عزیزی گفت: ابن اولین برفی است که امسال شهر بادرود و خالدآباد و روستاهای بخش امامزاده را سفیدپوش کرده است.

وی با بیان این که طبق پیش بینی های جوی بارش ها تا اوایل امشب ادامه خواهد داشت، خاطر نشان کرد: دمای هوا در نطنز منفی سه درجه، نم نسبی ۱۰۰ درصد، سرعت باد دو متر بر ثانیه، جهت باد ۳۵۰ درجه شمالی و دید افقی هزار متر است.

رضا حاجی آقاجانی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نطنز با اشاره به بارش برف در شهرستان و محورهای مواصلاتی، گفت: از شب گذشته ۱۵ دستگاه ماشین آلات به همراه ۲۴ نفر در حال بازگشایی و نمک پاشی در جاده های نطنز به بادرود، نطنز به کاشان، نطنز به طرق رود و نطنز به موغار هستند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها