امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 63643
تاریخ انتشار: ۲:۳۴ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۱/۶
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه نطنز:

امام جمعه نطنز گفت: دشمنان انقلاب این روزها تلاش می کنند تا از سند برجام که هیچ نفعی تا به حال برای ملت ایران نداشته است برای اعمال فشارهای بیشتر در حوزه های مختلف و به خصوص در موضوع موشکی استفاده کنند اما آن ها بدانند ما برای امنیت و آسایش خود هرچقدر نیاز باشد سلاح و انواع موشک ها را می سازیم.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به اهمیت بالای تریبون نماز جمعه در حفظ و حراست از ارزش های انقلاب، اظهار کرد: این تریبون نماز جمعه همیشه به دست نیروهای الهی و انقلابی است و هرگز به دست شیاطین نخواهد افتاد.

حجت الاسلام روح الله امینی افزود: ملت ایران ملتی انقلابی هستند و ضد انقلاب ها همان فتنه گرانی هستند که تحت تاثیر شیاطین، خود را از فضل الهی محروم کرده و تلاش می کنند نماز جمعه را به عنوان مظهر تقوا و وحدت ملی و به عنوان یک جبهه انقلابی کم رنگ کنند.

وی با بیان این که کوتاهی مسئولان و دانشگاه ها باعث کم رنگ شدن حضور جوان ها در نماز جمعه شده است، تاکید کرد: هر چه نماز جمعه شلوغ تر و باشکوه تر اقامه شود، رسیدن به اهداف عالیه زودتر تحقق می یابد و به آن شهر و منطقه نیز بیشتر اهمیت داده می شود.

خطیب جمعه نطنز با اشاره به دهه اول فاطمیه و سالروز شهادت حضرت زهرا (س) بر اساس یک روایت، بیان کرد: باید مراقب بود تا در این ایام به ساحت حضرت زهرا (س) بی احترامی نشود، قدر این بانوی بزرگ اسلام را به عنوان کوثر الهی بدانیم چراکه این جریان کوثر حضرت فاطمه (س) است که جمهوری اسلامی رهبری دارد که هیچ کجای دنیا آن را ندارد.

وی با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر، این روزها را مصداق بارز اراده الهی بر پیروزی جبهه حق بر باطل دانست و بیان کرد: هر تفکر و جامعه باطلی محکوم به نابودی است و دیگر بازگشتی برای آن نیست و این یک سنت الهی است، کسانی که فکر می کنند قدرت آن ها ابدی است باید به نابودی قدرت های پوشالی مثل نظام شاهنشاهی، شوروی و صدام نگاه کنند تا ببینند چگونه با اراده خداوند نابود شدند.

حجت الاسلام امینی با اشاره به تلاش دشمن برای جلوگیری از نفوذ و گسترش انقلاب اسلامی در دل ملت های منطقه، گفت: نفوذ جمهوری اسلامی ایران با سلاح و موشک صورت نمی گیرد بلکه این منطق اسلامی، الهی و اهل بیتی این ملت انقلابی است که به الگوی دیگر ملت های منطقه تبدیل شده است.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی نه تنها با ملت های منطقه جنگ ندارد بلکه خواهان استقلال، امنیت، عزت و آسایش آن ها است و برخلاف جبهه استکبار هیچ چشمداشتی به منابع و اموال این کشور ها هم ندارد.

امام جمعه نطنز افزود: دشمنان انقلاب این روزها تلاش می کنند تا از سند برجام که هیچ نفعی تا به حال برای ملت ایران نداشته است برای اعمال فشارهای بیشتر در حوزه های مختلف و به خصوص در موضوع موشکی استفاده کنند اما آن ها بدانند ما برای امنیت و آسایش خود هرچقدر نیاز باشد سلاح و انواع موشک ها را می سازیم.

وی از مسئولان و به خصوص نمایندگان مجلس خواست تا به جای حاشیه سازی، مطالبات اصلی مردم  را برآورده کنند و در موضوع بودجه سال آینده نیز تلاش کنند تا هزینه های اضافی حذف شود و همچنین فشار نیز بر گرده مردم وارد نشود.

حجت الاسلام امینی همچنین از مردم خواست تا مراقب خوراکی های تراریخته که اکثرا از راه قاچاق وارد می شود و مشکلات و بیماری های فراوانی را نیز به همراه دارد، باشند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها