امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 63637
تاریخ انتشار: ۱:۴۵ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۱/۶
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه بادرود:

امام جمعه بادرود گفت: از مسئولان بهداشتی و درمانی در استان و کشور و همچنین از نماینده مردم در مجلس می خواهیم تا اعتبارهای تخصیصی به حوزه بهداشت و درمان در شهرستان، عادلانه بین بیمارستان های شهرستان تقسیم شود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه بادرود در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان این که یکی از رموز موفقیت و احیای سنت نبوی در خانه سلام کردن زن و شوهر به یکدیگر است، اظهار کرد: سلام کردن به یکدیگر باعث تالیف قلوب و انس و الفت به یکدیگر شده و کینه ها و کدورت ها را نیز از بین می برد.

حجت الاسلام علیرضا قاسمی با اشاره به اهمیت فضای مجازی در جامعه امروزی، افزود: فرصت ها و تهدید های فضای مجازی را باید کاملا جدی گرفت چرا که غفلت از این فرصت ها و تهدیدها می تواند خسات های فراوانی را به جامعه اسلامی وارد کند.

وی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب فضای مجازی را به اندازه انقلاب اسلامی دارای اهمیت می دانند و این تعبیر نشان می دهد که این فضا چگونه می تواند در راه استمرار حرکت عزت آفرین نظام و انقلاب اثر بخش باشد و یا برعکس غفلت از آن نیز چگونه می تواند به همین نظام و انقلاب ضربه بزند.

خطیب جمعه بادرود گفت: تحرکات و فعالیت های دشمنان در فضای مجازی نشان می دهد که آن ها از این طریق می خواهند باورها و ارزش های جامعه دینی ما را نشانه روند و در این بین بر روی افکار و عقیده های جوانان و نوجوانان کار می کنند، موضوعی که در حوادث اخیر در کشور به خوبی مشهود بود.

وی با تاکید بر این که باید از مرزهای فکری، اعتقادی و فرهنگی خود در فضای مجازی دفاع کنیم، اضافه کرد: هیچ کس موافق نفی فضای مجازی نیست و فرافکنی های موجود هم به نوعی تلاش برای پوشش ضعف های موجود در بعضی از مسئولان است، اما آن چه مهم است باید کنترل صفر تا صد این فضا در اختیار جمهوری اسلامی باشد نه این که دشمنان بخواهند مهار آن را به دست بگیرند.

حجت الاسلام قاسمی گفت: به فرموده امام علی علیه السلام محبوب ترین فرد نزد خداوند کسی است که بیشتر به یاد او باشد، عزیزترین شخص نزد خدا با تقواترین افراد است و هرکه از خدا بیشتر بترسد از نجات یابنده ترین افراد از عذاب الهی است.

وی با تاکید بر این که فتنه تمام شدنی نخواهد بود از حضور مردم در میدان های مختلف در دفاع از مرزهای دینی و جغرافیایی خود قدردانی کرد و با انتقاد از حل نشدن مسائل اساسی آن ها، ابراز کرد: متاسفانه عده ای همچنان در برابر بیکاری، اختلاس، گرانی، رشوه و مشکلات بنیادی مردم همچنان خود را به خواب زده و بی تفاوت شده اند و انگار نه انگار که حضور مردم در میدان باعث حفظ پست و مقام آن ها در جمهوری اسلامی شده است.

امام جمعه بادرود همچنین ایام ولادت حضرت زینب (س) را به اقشار مختلف مردم و به خصوص پرستاران و مدافعان حرم این بانوی بزرگ اسلام تبریک گفت و خاطرنشا کرد: از مسئولان بهداشتی و درمانی در استان و کشور و همچنین از نماینده مردم در مجلس می خواهیم تا اعتبارهای تخصیصی به حوزه بهداشت و درمان در شهرستان، عادلانه بین بیمارستان های شهرستان تقسیم شود.

وی از اهتمام شورای اسلامی شهر بادرود برای حذف حواشی در مراسم های تشییع و تدفین در شهر بادرود قدردانی کرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها