امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 63629
تاریخ انتشار: ۴:۴۳ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۵
چاپ این نوشته
Share
در مراسم تجلیل از پذیرفته شدگان کنکور سراسری 96 در نطنز مطرح شد؛

مدیر اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش اصفهان گفت: با حمایت و کمک نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان نطنز و سایر مسئولان شهرستان به مجموعه آموزش و پرورش، مردم با فرهنگ شهر نطنز می توانند همچون گذشته شاهد قبولی دانش آموزان خود در بهترین دانشگاه‌ های کشور باشند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز به همت آموزش و پرورش نطنز مراسم جشن ستارگان و تجلیل از پذیرفته شدگان کنکور سراسری ۹۶ پیش از ظهر امروز با حضور جمعی از مسئولان شهرستان و مدیران، معاونان، فرهنگیان و اولیای دانش آموزان در فرهنگسرای کوثر نطنز برگزار شد.

مدیر اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش اصفهان در این مراسم اظهار کرد: برگزاری مراسم های قدردانی از عملکردهای مثبت دانش آموزان می تواند به عنوان محرک انگیزشی قوی تاثیر بالایی در موفقیت دانش آموزان داشته باشد.

علیرضا محمودی با بیان این که تعلیم و تربیت در اسلام از جایگاه خاصی برخوردار است، افزود:  ارزش یک جامعه بر پایه علم و دانش سنجیده می شود و امروزه یکی از شاخصه های مهم برای توسعه همه جانبه جوامع، علم و دانش است.

وی با تاکید بر این که پیشرفت جوامع بشری در گرو تحصیل علم و به کارگیری آن در حوزه های مختلف است، بیان کرد: با حمایت و کمک نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان نطنز و سایر مسئولان شهرستان به مجموعه آموزش و پرورش، مردم با فرهنگ شهر نطنز می توانند همچون گذشته شاهد قبولی دانش آموزان خود در بهترین دانشگاه‌ های کشور باشند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نطنز در این مراسم با قدردانی از حضور پرشور اولیا و مسئولان در این مراسم، اظهار کرد: شهرستان نطنز در حوزه علم و دانش ظرفیت های زیادی را در وجود خود دارد که لازمه استفاده از این ظرفیت ها اتحاد و همدلی مردم و مسئولان در راه پیشرفت دانش آموزان و به ثمر نشستن استعدادهای آن ها است.

رضا چاوش پور افزود: برگزاری مراسم قدردانی از دانش آموزان موفق باعث می شود تا دانش آموزان با شوق بیشتری به تحصیل علم بپردازند و حس رقابت را بین خود به وجود آورند.

وی شناخت نیازها و تامین آن ها، پرداختن به ضرورت ها و جهت دهی مناسب به دانش آموزان را عوامل مهم در رشد و بالندگی آنان دانست و تصریح کرد: با فراهم کردن فضای کنکور به دور از استرس، برنامه ریزی مناسب، آشنایی با راهکارهای تست زنی و مدیریت زمان و مهارت در سرعت عمل شاهد موفقیت های بیشتر در دانش آموزان خواهیم بود.
در این مراسم از ۵۶ قبول شده در دانشگاه و ۲۵ نفر از فرهنگیان حائز رتبه‌ های برتر استانی و پیشرفت تحصیلی و همچنین دانش آموزان برتر استان در این مراسم قدردانی شد.

اجرای برنامه گروه نوازندگی سماعی با اجرای موسیقی سنتی ایرانی از حاشیه های جالب توجه این مراسم بود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها