امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 63624
تاریخ انتشار: ۲:۰۵ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۵
چاپ این نوشته
Share
عضو شورای شهر طرق رود نطنز خبر داد:

عضو شورای شهر طرق رود گفت: مجوز ساخت مجتمع فرهنگی و مذهبی سیدالشهدا (ع) کشه پس از اخذ مجوز از اداره میراث فرهنگی شهرستان نطنز، اداره نظام مهندسی، شهردار شهر طرق رود و مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان در تاریخ بیست و هشتم دی ماه صادر و تحویل مسئول کانون کریم اهل بیت (ع) کشه شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز عبدالله رحیم طرقی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار آوای نطنز در خصوص جدیدترین طرح عمرانی کانون کریم اهل بیت (ع) کشه اظهار کرد: یکی از اقداماتی که در راه ترویج فرهنگ وجود دارد، ساخت مراکز فرهنگی و مذهبی است چرا که از این طریق می‌توان بسیاری از نیازهای فرهنگی در جامعه را پاسخ گفت.

عضو شورای اسلامی شهر طرق رود نطنز افزود: ایجاد چنین مجموعه فرهنگی و مذهبی باعث جذب هرچه بیشتر فعالان این حوزه شده و زمینه توسعه فرهنگ در یک منطقه را فراهم می کند.

وی تصریح کرد: مجوز ساخت مجتمع فرهنگی و مذهبی سیدالشهدا (ع) کشه پس از اخذ مجوز از اداره میراث فرهنگی شهرستان نطنز، اداره نظام مهندسی، شهردار شهر طرق رود و مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان در تاریخ بیست و هشتم دی ماه صادر و تحویل مسئول کانون کریم اهل بیت (ع) کشه شد.

مسئول کانون کریم اهل بیت (ع) کشه گفت: این مجتمع در چهار طبقه طراحی شده است که به موضوع های مختلف اختصاص می یابد و کلیه نیازهای تعزیه خوان ها نیز در طبقات فوقانی آن پاسخ داده می شود.

وی بیان کرد: طبقه های پایین به انجام فعالیت های فرهنگی، ورزشی و ایجاد سالن اجتماعات چند منظوره با امکانات کامل اختصاص می یابد تا در آینده علاوه بر تامین نیازهای فرهنگی مردم کشه، جوانان نیز بتوانند در طول سال از بخش فرهنگی و ورزشی مناسب آن استفاده کنند.

رحیم طرقی خاطر نشان کرد: هیات امنای مسجد امام حسن مجتبی (ع) در آینده ای نزدیک با دعوت از مردم و با حضور معتمدان، بزرگان منطقه، خیران و جوانان در خصوص نحوه ساخت و ساز تصمیم های لازم را اخذ و عملیات ساخت و ساز این مجموعه را آغاز می کند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها