امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 63476
تاریخ انتشار: ۱:۵۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه نطنز:

امام جمعه نطنز گفت: بعد از پنج سال از برعهده گرفتن زمام امور توسط دولت فعلی و در زمانی که متاسفانه نه چرخ کارخانه ها می چرخد و نه چرخ سانتریفیوژها، هنوز هم عده ای تلاش می کنند تا با حاشیه سازی مطالبات مردم فراموش شود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: به فرموده پیامبر بزرگ اسلام اخلاص کامل یعنی این که انسان از آن چه حرام است در رفتار، کردار، زندگی و غیره دوری کند.

حجت الاسلام روح الله امینی ولادت حضرت زینب (س) به عنوان الگوی صبر، مقاومت و دلسوزی را تبریک و جانباختن شهادت گونه جمعی از هموطنانمان در حادثه کشتی نفت کش در جبهه اقتصادی را نیز تسلیت گفت.

وی با اشاره به ۲۹ دی روز غزه، بیان کرد: چندین سال است این فضای کوچک غزه در محاصره رژیم صهیونیستی است ولی با این حال مردم غزه در صحنه مقاومت تمام قد ایستاده اند و این موضوع قابل تقدیر است.

خطیب جمعه نطنز تصریح کرد: بدون شک مقاومت اسلامی فلسطین به زودی به پیروزی می رسد و همان طور که بساط داعش از روی زمین جمع شد، رژیم صهیونیستی نیز به سرنوشت داعش مبتلا و بساط این رژیم خونخوار از روی زمین جمع می شود.

وی با اشاره به نامه اسماعیل هنیه به رهبر معظم انقلاب و قدردانی وی از حمایت های ایشان و ملت بزرگ ایران از مقاومت اسلامی مردم فلسطین، گفت: بعضی از کشورهای مرتجع عربی منطقه برای این که نوکری آمریکا را کرده باشند با رژیم جعلی اسرائیل دست دوستی داده و در برابر توطئه های آن سکوت کرده و حتی حمایت می کنند و این موضوع نیز در نامه هنیه به رهبر انقلاب نیز آمده است.

حجت الاسلام امینی ابراز کرد: پیامبر اسلام (ص)، حضرت زهرا (س) و دوازده امام علیهم السلام به اذن الهی از عصمت برخوردارند و خداوند نیر دستور داده است که مردم همان طور که فرمان الهی را اجرا می کنند باید از معصومین (ع) نیز به طور مطلق فرمان ببرند.

وی با اشاره به صحبت های رئیس جمهور مبنی بر وارد بودن نقد به پیامبر و امام زمان (عج)، ادامه داد: ارائه این گونه صحبت ها آن هم با آن ادبیات در مورد ظهور امام عصر (عج)، بازی با عقاید مردم است و باید تکلیف آن با ورود مردم، مجلس، علمای دین و قوه قضائیه روشن شود به طوری که کسی نتواند از آن سوء استفاده کند.

حجت الاسلام امینی گفت: بعد از پنج سال از برعهده گرفتن زمام امور توسط دولت فعلی و در زمانی که متاسفانه نه چرخ کارخانه ها می چرخد و نه چرخ سانتریفیوژها، هنوز هم عده ای تلاش می کنند تا با حاشیه سازی مطالبات مردم فراموش شود.

وی خاطر نشان کرد: ملت بزرگ ایران نه تنها مطالبات اصلی خود را فراموش نخواهند کرد بلکه بازی با اعتقادات اساسی خود را نیز نخواهند پذیرفت و جلوی بازی گردانان را خواهند گرفت.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها