امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 63368
تاریخ انتشار: ۲:۵۱ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۴
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره ارشاد نطنز خبر داد:

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز گفت: تفاهم نامه میان اداره ارشاد و مرکز فنی و حرفه ای شهرستان با موضوع فعالیت های فرهنگی و هنری انجمن هنرهای نمایشی نطنز و برپایی کارگاه هنرهای نمایشی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران منعقد شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز علی مشربی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: با عنایت به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب مبنی بر تلاش و همدلی برای فراهم سازی بستر فرهنگی و هنری غنی برای تمامی آحاد جامعه و تاکید معظم له بر اهمیت و نقش ویژه فرهنگ و هنر در تمامی امور جامعه به ویژه قشر جوان و نوجوان و همچنین نقش بی بدیل فرهنگ و هنر در هدایت و تشویق جوانان به سوی اهداف عالی نظام، تفاهم نامه ای میان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز آموزش فنی و حرفه ای نطنز منعقد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز افزود: این تفاهم نامه با موضوع فعالیت های فرهنگی و هنری انجمن هنرهای نمایشی نطنز و برپایی کارگاه هنرهای نمایشی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران منعقد شد.

وی تصریح کرد: طبق این تفاهم نامه بر ایجاد کارگاه هنرهای نمایشی و برگزاری دوره های مربوطه، اعطای گواهینامه معتبر در رده های مختلف سنی و همچنین تجهیز سالن در قالب پلاتو، تمرین و اجرای آثار نمایشی توسط انجمن هنرهای نمایشی نطنز، تاکید شده است.

مشربی گفت: با توجه به لزوم تقویت فرهنگ مشارکت و تعامل و همکاری بین نهادها و با نظر مثبت مسئولان شهرستانی مربوطه و مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و فنی و حرفه ای، فعالیت های فرهنگی و هنری این انجمن در کارگاه مرکز فنی و حرفه ای خواهران آغاز خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: نقش هنر و فرهنگ در جامعه یک نقش کلیدی محسوب می شود و این مهم می تواند در حوزه آسیب های اجتماعی نیز یک نقش بی بدیل را در راه اصلاح ایفا کند، کما این که انجمن هنرهای نمایشی نطنز تاکنون با تولید و اجرای آثار فاخری در این زمینه، توانسته است گام های موثری در حوزه آگاه سازی بردارد.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها