امروز: جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 63365
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۶ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۴
چاپ این نوشته
Share
رسانه های وابسته به تروریست ها اعتراف کردند؛

رسانه های وابسته به تروریست ها، خبرها از کشته شدن فرمانده ارشد عملیات در شرق دمشق را اعلام و تایید کردند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز رسانه های وابسته به تروریست ها اعتراف کردند: «ابونادر العص»، فرمانده ارشد عملیات گروه های تروریستی در درگیری با نیروهای سوری در اطراف ساختمان پلیس شهرک «حرستا» واقع در شرق دمشق، به هلاکت رسیده است.

به گفته این رسانه ها، «العص» فرمانده ارشد و مسئول عملیات هفته گذشته حمله گروه های تروریستی به اداره مرکبات در محور غوطه شرقی دمشق بود.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، وی از اصلی ترین فرمانده هان گروه تروریستی به اصطلاح «ارتش آزاد» محسوب می شد و در عملیات های زیادی علیه نیروهای مقاومت شرکت داشت.

از جبهه شهرک حرستا خبر می رسد، نیروهای سوری بالاخره بعد از سه روز درگیری موفق شدند با حمله های گسترده خود علیه مواضع تروریست های«جبهه النُصره، احرارالشام، فیلق الشام و …»، گاراژ «الحجز» در جنوب شهرک را آزاد کنند.

عملیات آزادسازی گاراژ «الحجز» بعد از تکمیل شکست محاصره اداره «مرکبات» در محور جنوب شرقی شهرک حرستا صورت گرفت.

نیروهای مقاومت در این عملیات گسترده موفق شدند ده ها تن از عناصر تکفیری را کشته و زخمی کنند و بقیه را به مناطق جنوبی از جمله مناطق«الصوا و عربین» فراری دهند.

همزمان جنگنده های روسیه، در چند روز گذشته به صورت مستمر مواضع تروریست ها را در مناطق اشغالی مورد هدف قرار دادند و علاوه بر انهدام ده ها پایگاه و انبار سلاح، راه کمک رسانی آن ها را در بیشتر مناطق مسدود کردند.

بخش هایی از شمال غوطه شرقی دمشق از جمله شهرک های«دوما، حرستا، عربین، الصوا و …» همچنان تحت اشغال گروه های تروریستی «جیش الاسلام، فیلق الرحمن، جبهه النُصره و …» است.

انتهای پیام/مراسلون/

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها