امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 63337
تاریخ انتشار: ۳:۰۳ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه نطنز:

امام جمعه نطنز گفت: این مشکلات اقتصادی در شان این مردمی که همیشه در صحنه هستند نیست و باید همه کمر همت ببندند و با فراموش کردن منافع شخصی و گروهی خود به داد مردم برسند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: از آنجا که مردم برای این انقلاب زحمت کشیدند، با تک تک نفس ها و قطره های خون خود آن را حفظ می کنند.

حجت الاسلام روح الله امینی افزود: دشمنان دین و انقلاب هنوز مردم ایران را نشناختند، این انقلاب بسیار مصیبت دید اما خدای عالم اراده کرد تا دینش را توسط این ملت به عظمت برساند.

وی اضافه کرد: طبق منویات رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر با جمعی از مردم استان قم، هیچ کجای دنیا مردمی مثل مردم ایران ندارد چرا که آن ها مردمی بصیر، شجاع، انقلابی و وقت شناس هستند.

خطیب جمعه نطنز با تاکید بر این که ملت ایران به موقع به صحنه آمدند، گفت: آیا سزاوار است اقتصاد و معیشت مردمی که این گونه از نظام و انقلاب دفاع می کنند، این چنین باشد.

وی با انتقاد از سخنان معاون اول رئیس جمهور که گفته است اقتصاد را به ته دره برده اند و ما تلاش می کنیم آن را نجات دهیم، ابراز کرد:  اگر امثال نزدیکان بعضی از مسئولان  و آقا زاده ها در خارج از کشور پول های این ملت را برگردانند، این مردم دیگر نیاز به هیچ چیز ندارد.

حجت الاسلام امینی خطاب به مسئولان، گفت: امیر کبیر در طول سه سال فعالیت نام قهرمان ملی برای خودش به ارمغان آورد اما شما در این پنج سال مسئولیت خود فقط وعده می دهید، ملت ایران در فتنه اخیر با حضور در صحنه به کمک شما آمد، پس آن ها را دریابید.

وی تاکید کرد: این مشکلات اقتصادی در شان این مردمی که همیشه در صحنه هستند نیست و باید همه کمر همت ببندند و با فراموش کردن منافع شخصی و گروهی خود به داد مردم برسند.

امام جمعه نطنز افزود: بعضی ها که قصد ایجاد فتنه دارند بار مسئولیت را بر دوش رهبر معظم انقلاب می اندازند، اگر قرار باشد هر کاری را رهبری انجام دهد چه نیاری به دیگر مسئولان است.

وی ادامه داد: بعضی از این مسئولان خواسته یا ناخواسته برای این که مطالبات مردمی به فراموشی سپرده شود با طرح موضوع های دست چندم تلاش می کنند تا هدف های اصلی به فراموشی سپرده شود غافل از این که مردم هیچ موضوعی را فراموش نخواهند کرد.

حجت الاسلام امینی بیان کرد: با تلاش و کوشش می توان موانع را با تکیه بر جوانان مومن و انقلابی از سر راه برداشت و به طور حتم اگر حمایت های لازم از این جوانان انجام شود بسیاری از مشکلات با توان و امکانات داخلی حل خواهد شد.

وی با بیان این که در فتنه اخیر آتش بیار معرکه شبکه های اجتماعی با تصاحب دشمنان انقلاب بود، خاطر نشان کرد: مردم ایران مطالباتی دارند که این ها با خیانت به ملت و پرچم آتش زدن فرق دارد و کسی که این کار را می کند فقط از آمریکا و اسرائیل دستور می گیرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها