امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 63326
تاریخ انتشار: ۱:۵۱ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه بادرود:

امام جمعه بادرود با بیان این که دولت باید صدای معترضان به عدم تحقق وعده ها را بشنود، گفت: دشمنان نظام و انقلاب که رد پای آمریکا، اسرائیل، بعثی ها و منافقین در این جبهه مشهود است تلاش کردند تا به نام ملت، به ملت ایران خیانت کنند و برای همین با شعار نه به گرانی به میدان آمدند و بعد شعارهای ساختار شکن سرداده و به بیت المال ضربه زدند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه بادرود در خطبه های نماز جمعه این هفته بر ضرورت قدردانی زن و شوهر از یکدیگر تاکید و اظهار کرد: اگر زوجین از فعالیت های همدیگر در خانواده آشکارا قدردانی کنند، این تشکر و تقدیر تاثیر روانی عمیقی بر روح و روان آن ها خواهد گذاشت.

حجت الاسلام علیرضا قاسمی افزود: امام صادق (ع) در حدیثی راهزنان و دزدان نیکی یعنی کسانی که در برابر احسان و نیکی به خود از احسان کنندگان تقدیر و تشکر نمی کنند را لعنت کرده است چرا که در این صورت آن ها دیگر به کسی احسان نخواهند کرد.

وی با تقدیر از فعالیت چندین ساله حجت الاسلانم تقوی در مقام رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور، انتصاب حجت الاسلام حاج علی اکبری به این سمت توسط رهبر معظم انقلاب را تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد تا با همکاری همه مسئولان با شورای سیاست گذاری، راه گذشته همچنان ادامه یابد و تریبون فرهنگی نماز جمعه نیز روز به روز تقویت شود تا همچنان بتواند در راه دفاع از ارزش های نظام و انقلاب حرف اول را بزند.

خطیب جمعه بادرود با تشکر از حضور ملت ایران و به خصوص مردم منطقه در راهپیمایی علیه فتنه گران در روزهای اخیر، بیان کرد: آن چه این صحنه های کم نظیر رقم زد حاکی از آن بود که مردم به دشمنان خود نشان دادند همچنان نظام و انقلاب را حتی بیشتر از جان خود دوست دارند.

وی با تاکید بر این که ملت ایران با حضور در  صحنه صدای آمریکا و اسرائیل را به عنوان صدای بیگانه خفه کردند، ادامه داد: اصل اعتراض به مسائل اقتصادی و معیشتی به حق بود منتهی این اعتراض ها باید با مجوز همراه شود تا حق و حقوق کسی در این میان پایمال نشود.

حجت الاسلام قاسمی با بیان این که دولت باید صدای معترضان به عدم تحقق وعده ها را بشنود، گفت: دشمنان نظام و انقلاب که رد پای آمریکا، اسرائیل، بعثی ها و منافقین در این جبهه مشهود است تلاش کردند تا به نام ملت، به ملت ایران خیانت کنند و برای همین با شعار نه به گرانی به میدان آمدند و بعد شعارهای ساختار شکن سرداده و به بیت المال ضربه زدند.

وی به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با جمعی از مردم قم اشاره کرد و افزود: به فرموده معظم له همه‌ حرکاتی که دشمن در این ۴۰ سال در مقابل ما انجام داده است پاتک انقلاب است.

امام جمعه بادرود با اشاره به تاکید رهبر انقلاب بر رفع ضعف ها در این دیدار، تاکید کرد: اگر همه مسئولان با اتحاد و انسجام مطالبات اقتصادی مردم و کسانی را که خط خود را در فتنه اخیر از خط آشوب گران و ضدانقلاب ها جدا کرده اند، برآورده ساخته و به نوعی با دفاع مالی و تحقق اقتصاد مقاومتی، ضعف ها را برطرف کنند آمریکا و نوچه های مرتجع آن هیچ غلطی را نمی توانند بکنند.

وی ۲۶ دی ماه سالروز پایان حکومت استبداد شاهنشاهی را گرامیداشت و خاطر نشان کرد: مردم ایران در سال ۵۷ به نظام شاهنشاهی نه گفتند و زمینه را برای استقرار حکومت و احکام الهی در کشور فراهم ساختند و امروزه عده ای بی خرد و بی عقل با خیال باطل خود می خواهند بعد از چهل سال، حکومتی را که همچنان منفور مردم است را به این سرزمین بازگردانند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها