امروز: سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 63030
تاریخ انتشار: ۲:۰۰ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۵
چاپ این نوشته
Share
فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا (ع) بادرود:

فرمانده حوزه بسیج سیدالشهدا (ع) گفت: فتنه ۸۸ موضوعی نیست که به راحتی بتوان از کنار آن و البته از کنار مسببان خارجی و داخلی آن گذشت و پرداختن به این موضوع نیز صرفا نباید منحصر به دهه بصیرت شود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز جلسه برنامه ریزی برای گرامیداشت حماسه ۹ دی روز بصیرت، میثاق امت با ولایت و تجلی قدرت الهی در شکست فتنه آمریکایی پیش از ظهر امروز با حضور جمعی از مسئولان در دفتر امام جمعه بادرود برگزار شد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج سید الشهدا (ع) بادرود در این مراسم با تاکید بر ضرورت برگزاری باشکوه مراسم گرامیداشت حماسه ۹ در سطح بخش امامزاده، اظهار کرد: آن چیزی که در این رابطه بسیار مهم است حرکت به سوی تحلیل مواضع دشمن با ازائه بهانه های واهی به قصد براندازی نظام است.

سرگرد پاسدار سید محمد طباطبایی افزود: فتنه ۸۸ موضوعی نیست که به راحتی بتوان از کنار آن و البته از کنار مسببان خارجی و داخلی آن گذشت و پرداختن به این موضوع نیز صرفا نباید منحصر به دهه بصیرت شود.

وی تصریح کرد: مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره از آرمان ها و ارزش ها که در راه برقرار حکومت الهی شکل گرفته اند، حفظ و حراست کرده اند و در زمان های مختلف این نوع نگهبانی خود را به اشکال مختلف نشان داده است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا (ع) بادرود اضافه کرد: قدرت بزرگ مردمی در دفاع از ولایت و انقلاب و البته با عنایت خدا و امام زمان (عج) باعث شد تا به مانند پیچ های تاریخی دیگر، این کشتی انقلاب همچنان با سرافرازی راه خود را ادامه دهد و هر چند عده ای از روی جهل و یا از روی آگاهی سعی کردند این حرکت را متوقف یا به آن ضربه بزنند، اما نقشه آن ها در برابر اراده بزرگ ملت ایران ناکام ماند.

وی تاکید کرد: تاریخ پر از حادثه های متفاوت نشان داده است که جمهوری اسلامی همواره مورد طمع بدخواهان خارجی و ناکامان داخلی در راه تحصیل منافع نامشروع، قرار گرفته است اما هر گز دلارهای بی شمار آن ها نتوانسته است ایمان و اراده مردم را در دفاع از این نظام الهی تضعیف و سست کند، موضوعی که اخیرا نیز در قضیه داعش بسیار مشهود بود و بعضی از همین دشمنان نیز به آن اقرار کردند.

طباطبایی از برگزاری مراسم باشکوه گرامیداشت حماسه ۹ دی در روز پنج شنبه هفتم دی ماه بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد اباعبدالله (ع) بادرود خبر داد و گفت: محمد حسن قدیری ابیانه سفیر سابق ایران در مکزیک و استرالیا سخنران این مراسم خواهد بود.

وی از اقشار مختلف مردم و به خصوص بسیجیان خواست تا به مانند سال های گذشته با حضور پررنگ خود در این مراسم، بار دیگر عزم خود در راه دفاع از ارزش ها و پاسداری از حریم ولایت را به نمایش گذارند.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها