امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 62937
تاریخ انتشار: ۲:۳۲ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۰/۱
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه نطنز:

حجت الاسلام امینی گفت: با بیان این که صدای شکستن استخوان قشر ضعیف در بودجه ۹۷ مشهود و واضح است، افزود: کسانی که بیت المال را می دزدند و اختلاس می کنند و مرفهین بی دردی که در نظام و دولت جا خوش کرده اند، درد مردم را نمی فهمند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب به اجلاس سراسری نماز، اظهار کرد: هر کس از نماز بهره مند شود از برکات جامعه به بهترین وجه نیز بهره مند می شود و وای به حال خانه ای که در آن نماز خوانده نشود، آن خانه جهنم دنیا است.

حجت الاسلام روح الله امینی با بیان این که نظام مقدس جمهوری اسلامی امروز در سطح بین الملل در جایگاه ویژه ای قرار دارد، افزود: شکست توطئه های آمریکا در رقم زدن خاورمیانه بزرگ، نابودی داعش به عنوان ابزار پلید آمریکا در منطقه، شکست طرح ایران هراسی و شیعه هراسی در جهان، قیام انتفاضه سوم فلسطین در سرزمین های اشغالی و دفاع از آرمان فلسطین در مجامع بین المللی همگی نشان از شکست دشمنان و راه درست جمهوری اسلامی دارد.

وی با تاکید بر این که امروزه شاهد انزوای آمریکا در جهان هستیم، تصریح کرد: هیمنه آمریکا شکسته شده است و مردم جهان دیدند که چگونه ۱۲۸ کشور در سازمان ملل به طرفداری از آرمان های فلسطین برخلاف تمام تهدیدهای آمریکا رای مثبت دادند.

خطیب جمعه نطنز تصریح کرد: بسیاری از مشکلات کشور در صحنه بین المللی رفع و رجوع شده و اقتدار جمهوری اسلامی ایران لرزه بر اندام کاخ نشینان انداخته است اما در عرصه داخلی بی تدبیری مسئولان کشور باعث بروز مشکلات عدیده ای شده است.

وی با تاکید بر این که نظام و کشور متعلق به تمام مردم است نه جناح خاص، بیان کرد: مسئولان برای گره گشایی از مشکلات از این ملت مقاوم باید تلاش کنند و برای هیچ و پوچ گلو پاره نکنند.

حجت الاسلام امینی ادامه داد: بعضی ها امروز نمی توانند با ملت و رهبر انقلاب همراه باشند چون خوی اشرافی گری گریبان آن ها را گرفته است و  برخلاف هشدارهای رهبر معظم انقلاب این افراد دچار اشرافی گری شده اند.

وی با بیان این که صدای شکستن استخوان قشر ضعیف در بودجه ۹۷ مشهود و واضح است، افزود: کسانی که بیت المال را می دزدند و اختلاس می کنند و مرفهین بی دردی که در نظام و دولت جا خوش کرده اند، درد مردم را نمی فهمند.

امام جمعه نطنز اشتغال، مسکن، پرداخت حقوق معوقه و نفس کشیدن راحت و سالم  را از حقوق های شهروندی مهم عنوان و ابراز کرد: وقتی از واردات بی رویه جلوگیری و قوانین اولویت دار تصویب و از گرفتاری های مردم گره گشایی شد آن موقع می توان گفت حقوق شهروندی رعایت شده است.

وی در خصوص رسیدگی و بازی کردن با نظام آموزشی توسط گروه های سیاسی هشدار داد و گفت: این که یک معاون دست چندم بیاید مسئولی را تغییر دهد و به عزل و نصب ها بر اساس شایستگی پایبند نباشد، توهین به نظام آموزشی و دانش آموزان است.

حجت الاسلام امینی در خصوص پخش فیلم های سینمایی در فرهنسرای کوثر نطنز، خاطر نشان کرد: شهردار نطنز باید به فرهنگ و آداب و رسوم این شهر و انتخاب فیلم ها توجه کند، هر فیلمی که در تهران اکران می شود مناسب اینجا نخواهد بود و پاسخ نخواهد داد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها