امروز: شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 62915
تاریخ انتشار: ۹:۴۳ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۳۰
چاپ این نوشته
Share

مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بادرود با بیان این که این مسابقات رول بال کشوری در دو سالن شهید زینلی و شهید خارآبادی بادرود برگزار شد، گفت: شش تیم برتر این مسابقات مشخص شده و جواز حضور در لیگ برتر اسکیت رول بال کشور را به دست آوردند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز هشتمین دوره مسابقات اسکیت رول بال دستجات آزاد قهرمانی کشور به مدت سه روز و با حضور ۹ تیم از هفت استان کشور در شهر بادرود برگزار شد.

مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بادرود شامگاه پنج شنبه در حاشیه برگزاری این مسابقات، اظهار کرد: این بازی ها با حضور تیم‌ های ام دات آر تهران، شهرنورد قم، سروش‌ اسکیت البرز، هیأت اسکیت قم، رول کن آریا تهران، هیأت اسکیت طبس، خراسان جنوبی، سایمان تبریز و هایپرشهر شاهین‌شهر از بیست و هشتم آذر ماه شروع و تا شامگاه روز سی ام آذر ماه ادامه داشت.

وحید حسنیان با بیان این که این مسابقات در دو سالن شهید زینلی و شهید خارآبادی بادرود برگزار شد، افزود: شش تیم برتر این مسابقات مشخص شده و جواز حضور در لیگ برتر اسکیت رول بال کشور را به دست آوردند.

وی گفت: تیم های اسکیت رول بال شهر نورد از استان قم، ام دات آر از استان تهران، هایپر شهر شاهین شهر از استان اصفهان، رول کن آریا از استان تهران، سایمان تبریز از استان آذربایجان شرقی و هیات اسکیت طبس از استان خراسان شمالی به لیگ برتر صعود کردند.

مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بادرود با بیان این که اعضای تیم های حاضر در این مسابقه ها در هتل امامزاده آقاعلی عباس (ع) اسکان یافتند، تصریح کرد: این مسابقات بدون هیچ مشکلی و با میزبانی خوب شهر بادرود برگزار شد.

وی از همکاری تمامی نهادها و ارگان های دولتی و غیر دولتی و همچنین هیات اسکیت بادرود در برگزاری هر چه بهتر این مسابقات قدردانی و اظهار امیدواری کرد تا شهر بادرود و دیگر شهرهای شهرستان، میزبان دیگر مسابقه های های ملی در سایر رشته های ورزشی نیز باشند.

ورزش اسکیت رول بال ترکیبی از سه رشته اسکیت، هندبال و بسکتبال است که در دو نیمه ۲۰ دقیقه ای و به صورت تیمی برگزار می شود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها