امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 62889
تاریخ انتشار: ۳:۵۰ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
چاپ این نوشته
Share

رضا چاوش پور معاون پشتیبانی اداره آموزش و پرورش نطنز به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش این شهر معرفی و از خدمات صادقانه علیرضا محمودی قدردانی شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز مراسم تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش نطنز ظهر امروز با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت و رئیس اداره ارزیابی و عملکرد اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و همچنین معاونان و کارشناسان آموزش و پرورش نطنز در سالن کنفرانس این اداره برگزار شد.

معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در این مراسم ضمن قدردانی از فعالیت ۲۱ ماهه علیرضا محمودی در سمت مدیر آموزش و پرورش نطنز، اظهار کرد: هدف از برعهده گرفتن مسئولیت‌ ها در نظام جمهوری اسلامی گسترش عدل و ارتقای جامعه اسلامی است و هرگز نباید این اصل به فراموشی سپرده شود.

عبدالرضا رئیس افزود: مراسم تودیع و معارفه  مراسمی عبرت انگیز و درس گرفتنی و از جمله برنامه هایی است که در اسلام و حکومت ولایی متوجه همه مسئولان می شود و صاحبان پست و منصب باید این موضوع را از ابتدای مسئولیت خود تا انتهای آن، در نظر داشته باشند.

وی تاکید کرد: همگان باید در همه جا خود را مسئول بدانند و به تکلیف شرعی، کاری و وظیفه خود نگاه کرده و ببینند هر جا از دستشان کاری بر می آید بدون منت و چشمداشت آن را انجام دهند و اگر چنین شد به طور حتم وظیفه اصلی در مقام مسئولیت انجام شده است.

معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان پرداختن به عدالت آموزشی از لحاظ کمی و کیفی را بسیار مهم عنوان و اظهار امیدواری کرد تا با همدلی و همیاری مجموعه آموزش و پرورش ارتقای این نهاد تاثیر گذار در جامعه را شاهد باشیم.

مدیر آموزش و پرورش نطنز نیز ضمن تقدیر و تشکر از معاونان، کارشناسان، معلمان و خدمتگزاران اظهار کرد: معلمان نخبگان و پیام رسان فرهنگ و توسعه هستند و تاریخ نشان داده است که بسیاری از پیشرفت ها در جامعه نتیجه ایثارگری ها و از خودگذشتگی های این قشر از جامعه در کسوت معلمی بوده است.

علیرضا محمودی ضمن تشریح فعالیت های اداره آموزش و پرورش نطنز در دوران مسئولیت خود، افزود: فقط زمانی می توانیم شاهد رشد و شکوفایی جامعه باشیم که فرهنگیان دغدغه ای نداشته باشند و بتوانند با فراغ بال و آسودگی خاطر در کلاس درس حضور یافته و به امر شریف تعلیم و تعلم مشغول شوند.

وی از تعامل و همکاری جامعه فرهنگی در مدت مسئولیت خود در راه پیشبرد اهداف آموزش و پرورش قدردانی کرد و گفت: از همگان می خواهم اگر قصوری از من سرزده است من را حلال کنند.

رضا چاووش پور معاون پشتیبانی اداره آموزش و پرورش نطنز به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش این شهر معرفی و از خدمات صادقانه علیرضا محمودی قدردانی شد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها