امروز: سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 62849
تاریخ انتشار: ۱:۳۳ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
چاپ این نوشته
Share
مدیر روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اصفهان مطرح کرد؛

مدیر روابط عمومی بنیاد مسکن اصفهان گفت: پس از بازدید معاون عمرانی بنیاد مسکن کشور از روستای ابیانه نطنز در هفته گذشته و با توجه به اهمیت بافت تاریخی این روستا، وی تاکید کرد تا از هر گونه ساخت و ساز مدرن که مطابق با نمای اصیل و تاریخی روستا نباشد، اجتناب شود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز علی اکبر شفیقی ظهر امروز در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار کرد: روزهای بیست و دوم و بیست و سوم آذرماه معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور به همراه معاونان اداره کل حوزه عمران روستایی اصفهان از شهرستان های نطنز، آران و بیدگل، کاشان، نایین و اصفهان بازدید کردند.

مدیر روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان در خصوص سفر این هیات به نطنز، افزود: این بازدید به منظور بررسی کیفیت اجرای طرح های عمران روستایی، طرح هادی، تعلق اعتبارات ملی و اختصاص قیر رایگان به آن ها انجام شد.

وی گفت: پس از بازدید معاون عمرانی بنیاد مسکن کشور از روستای ابیانه نطنز در هفته گذشته و با توجه به اهمیت بافت تاریخی این روستا، وی تاکید کرد تا از هر گونه ساخت و ساز مدرن که مطابق با نمای اصیل و تاریخی روستا نباشد، اجتناب شود.

شفیقی در خصوص اعطای زمین به خانواده های تک معلولی، بیان کرد: طبق تفاهم نامه ای که توسط بنیاد مستضعفین، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بهزیستی به امضا رسید خانواده های دومعلولی شهری در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر در اولویت کار قرار گرفتند و مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال بلاعوض به همراه وام ۱۸۰ میلیون ریالی با سود پنج درصد و بازپرداخت ۱۲ ساله به خانواده های دو معلولی در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر همچون نطنز ،بادرود و خالد آبادو غیره اختصاص می یابد.

وی همچنین از اختصاص مبلغ ۱۸۰ میلیون ریال بلاعوض با وام ۱۸۰ میلیون ریالی با سود چهار درصد و بازپرداخت ۱۲ ساله به روستائیان دارای خانواده دو معلولی خبر داد.

مدیر روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اضافه کرد: طبق مصوبه فوق همچنین ۲۰ درصد تخفیف برای خانواده های تک معلولی در نظر گرفته شده است که در صورت اندیشیدن تدابیر بیشتر برای این خانواده ها و همکاری سایر ارگان های مرتبط مثل بهزیستی و یا امضای معاهده دیگری توسط ارگان های بهزیستی و بنیاد مستضعفین، بنیاد مسکن هم برای کمک به این عزیزان اقدام خواهد کرد.

وی تصریح کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تاکنون به سهم خود در زمینه کمک به معلولان و خانواده های دارای معلول قدم های مثبتی را نیز برداشته است.

شفیقی در خصوص شائبه عدم دعوت از نماینده بهزیستی نطنز در جلسه ای که با حضور مدیران بنیاد مسکن در نطنز برگزار شد، خاطر نشان کرد: جلسه با حضور معاون عمران روستایی برگزار شد و ارتباطی با مسائل مسکن شهری نداشت اما با وجود این اگر در فهرست اعطای خدمات به خانواده های دو معلولی اسامی خانواده ای از نظر دور مانده باشد با تایید اداره بهزیستی به طور حتم این موضوع لحاظ خواهد شد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها