امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 62609
تاریخ انتشار: ۲:۳۲ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۹/۱۷
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه موقت نطنز:

امام جمعه موقت نطنز گفت: به طور حتم دشمن نمی تواند در مساله فلسطین و قدس شریف کاری از پیش ببرد و بدون شک فلسطین نیز از چنگال ظلم و ستم رها شده و آزاد می شود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه موقت نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته با تاکید بر این که علم آموزی یک جهاد است، اظهار کرد: دانشجوها باید بتوانند حرف حق را بزنند و بشنوند و آن ها که نمی توانند این موضوع را درک کنند باید دست از دانشگاه های ما بردارند و بروند.

حجت الاسلام ابوالفضل مجیدی تبار با اشاره به توطئه های اخیر آمریکایی ها و رژیم صهیونیستی در قبال قدس شریف، افزود: جمهوری اسلامی امروز در منطقه پیشگام حرکتی است که این حرکت به دلیل سال های سال ظلم و ستم به مردم فلسطین شروع شده است و به لطف خداوند این حرکت با آزادی فلسطین به ثمر خواهد نشست.

وی با اشاره به جنایت های مختلف یهودیان در حق مسلمانان، تصریح کرد: حیله های یهودیان هر روز بیشتر و واضح تر می شود و این وظیفه ما است که در برابر آن ها ایستادگی کرده و توطئه هایشان را نقش بر آب کنیم و برگزاری راهپیمایی خشم و نفرت علیه آمریکا و اسرائیل از جمله این اقدام ها است.

خطیب موقت جمعه نطنز با اشاره به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب در دیدار با میهمانان کنفرانس وحدت، بیان کرد: همان گونه که رهبر معظم انقلاب در این دیدار تاکید کردند هدف جمهوری اسلامی در منطقه ایجاد یک وحدت و همبستگی مستحکم بین مسلمانان است اما عده ای این وحدت را نشانه گرفته و با هم صدایی با دشمن مانع شکل گرفتن آن می شوند.

وی با تاکید بر این که همه مسلمانان وظیفه دارند از آرمان های فلسطین دفاع کنند، گفت: به طور حتم دشمن نمی تواند در مساله فلسطین و قدس شریف کاری از پیش ببرد و بدون شک فلسطین نیز از چنگال ظلم و ستم رها شده و آزاد می شود.

حجت الاسلام مجیدی تبار بر لزوم اتحاد مسلمانان در برابر توطئه های اخیر در برابر قدس شریف تاکید کرد و افزود: این تصمیم رئیس جمهور آمریکا از روی عجز، ناتوانی و استیصال بوده است و به زودی تبعات آن متوجه خود آمریکا و رژیم صهیونیستی خواهد شد.

وی با اشاره به سالروز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی به فرمان حضرت امام خمینی (ره)، خاطر نشان کرد: این شورا که از دستاوردهای مهم اندیشه حضرت امام (ره) بود با هدف قطع سلطه فرهنگی غرب بر کشور و رسیدن به استقلال فرهنگی تشکیل شد و امیدواریم با توجه به وظایف محوله و تاکید های امام راحل در پیام خود، این نهاد بتواند دغدغه های فرهنگی را کاهش دهد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها