امروز: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 61953
تاریخ انتشار: ۲:۳۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۲۲
چاپ این نوشته
Share
شهردار طرق رود مطرح کرد:

شهردار طرق رود درمورد وضعیت معادن این شهر نیز ابراز نگرانی کرد و گفت: تلاش ها به روش گذشته در این موضوع چندان موثر نبوده است و باید تلاش کرد تا حد و حدود فعالیت معادن و حق و حقوق مردم منطقه مورد توجه جدی معدن داران قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز جمشید اسماعیلی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار آوای نطنز اظهار کرد: مسائل مهم شهرستان و اولویت های شهرها آن چنان که باید در جلسه شورای اداری با حضور معاونان راه و شهرسازی مطرح نشد و مشکلات شهر طرق رود در حاشیه قرار گرفت.

شهردار طرق رود افزود: چنین جلسه هایی نمی تواند به حل مسائل شهرها کمک واقعی کند و تنها راه کارآمد، تمرکز بر اولویت ها و پیگیری های پیوسته و مستقیم آن ها است.

وی تصریح کرد: مشکلات شهرهای شهرستان با هم خیلی متفاوت است و امروز مهمترین مشکل شهر طرق رود از بین سه مشکل اساسی آن، تکمیل جاده ترانزیتی و حمل و نقلی به طول پنج کیلومتر است که در حریم اداره راه احداث شده و آسفالت آن به عهده اداره راه است.

اسماعیلی گفت: جلسه ای در سال های قبل با حضور معاونان وزارت راه و شهرسازی، نماینده شهرستان، فرماندار، رئیس اداره راه و شهردار طرق رود انجام گرفته است که در آن شهرداری طرق رود متعهد به شروع و انجام زیر سازی بلوار و اداره راهداری و حمل و نقل جاده نیز متعهد به انجام آسفالت آن شده است.

وی بیان کرد: شهرداری طرق رود از زمان برگزاری جلسه به مدت یک سال نسبت به اجرای عملیات زیر سازی این طرح به میزان ۳٫۵ کیلومتر اقدام کرد و در حال حاضر با اجرای روشنایی و بلوک جدول به کار خود پایان داده است و اداره راهداری تاکنون به تعهدات دو سال پیش خود در قبال آن عمل نکرده است.

شهردار طرق رود اضافه کرد: به دلیل اجرای بلوار و تردد مسیر دو طرفه و حذف شانه جاده در قسمت خروجی شهر، امکان وقوع حوادث در این مسیر به شدت افزایش یافته است.

وی با بیان این که شهر طرق رود فاقد امکانات مناسب شهری است و در زمان دهیاری ها هم در حق مردم محلات طرق رود کوتاهی شده است، افزود: هر چند دولت برای تامین بودجه به دهیاری ها کمک می کند و شهرداری ها از طرف دولت تامین نمی شوند.

جمشیدی ادامه داد: جاده های ارتباطی پنج محله شهر طرق رود در حال حاضر نیز نیازمند تکمیل و آسفالت هستند و به عنوان مثال محله پریار این شهر هیچ مکان آسفالت شده ای ندارد.

شهردار طرق رود درمورد وضعیت معادن این شهر نیز ابراز نگرانی کرد و گفت: تلاش ها به روش گذشته در این موضوع چندان موثر نبوده است و باید تلاش کرد تا حد و حدود فعالیت معادن و حق و حقوق مردم منطقه مورد توجه جدی معدن داران قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: هفت معدن منطقه طرق رود به عنوان آلاینده محیط زیست مشخص و محکوم به پرداخت عوارض شده اند اما متاسفانه تاکنون نتیجه عملی در پی نداشته است.

فرخی طرقی در تاریخ ۲۴ام ، آبان ۱۳۹۶:

امید است با همدلی ،تلاش شهردار محترم ومساعدت همشهریان متول، طرقرودی آباد در پیش داشته باشیم.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها